Kontakt

Dane kontaktowe
Teatr Kamienica
Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa
Dyrekcja naczelna i artystyczna

 

Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora

 

 

 
Menadżer Zarządzający
Piotr Glen
mail.
piotr.glen@teatrkamienica.pl
tel.
601 511 488
Kasa biletowa
Iwona Polak
Aleksandra Cieślak
tel.
22 624 01 99
mail.
bilety@teatrkamienica.pl
Kasa czynna
pn - pt:
9:00 - 19:00
sb - nd:
11:00 - 19:00
kup bilet online
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska
kom.
601 177 161
mail.
rezerwacje@teatrkamienica.pl
pn - pt w godz. 9:00-17:00,
tel. 22 654 03 41
 
 
Rezerwacje grupowe
Piotr Kotnowski
kom.
601 150 147
mail.
p.kotnowski@teatrkamienica.pl
Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail.
o.rawska@teatrkamienica.pl
Public relations, projekty, kontakty z mediami
Monika Dziekan
kom.
601 273 237
mail.
pr@teatrkamienica.pl
Impresariat
Piotr Kotnowski
kom.
601 150 147
mail.
p.kotnowski@teatrkamienica.pl
Magda Maciejewska
kom.
601 145 111
mail.
koordynacja@teatrkamienica.pl
Organizacja imprez i gastronomia
Michał Mazurczak
kom.
601 197 157
mail.
event@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy technicznej
Michał Golasa
kom.
885 712 712
mail.
m.golasa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań "Kamienica"
MACIEJ SŁOWIKOWSKI
kom.
601 163 180
mail.
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
Mapa dojazdu
Restauracja Kamienica
Krzysztof Karp
kom.
601 196 199
mail.
k.karp@teatrkamienica.pl
Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail.
biuro@teatrkamienica.pl
Pełnomonik ds. administracyjnych i literackich
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail.
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej
Magda Maciejewska
kom.
601 145 111
mail.
koordynacja@teatrkamienica.pl
Główna księgowa
Jadwiga Pojda
tel.
22 620 12 63 wew.20
mail.
j.pojda@teatrkamienica.pl
Księgowość i kadry
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew.20
mail.
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Kierownik pracowni multimedialnej
Łukasz Faliński
kom.
506 055 476
mail.
l.falinski@teatrkamienica.pl
Do zobaczenia w teatrze