Kontakt

Dane kontaktowe
Teatr Kamienica
Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa
Dyrekcja naczelna i artystyczna

 

Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora

 

 

 
Dyrektor Zarządzający
Monika Dziekan
mail.
m.dziekan@teatrkamienica.pl
tel.
22 620 12 63

Kasa biletowa

Iwona Polak

kasjer

Emilia Adamczyk

kasjer

tel.

22 624 01 99
mail.
bilety@teatrkamienica.pl
Kasa czynna
pn - pt:
9:00 - 19:00
sb - nd:
11:00 - 19:00
kup bilet online
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska

kierownik Działu Sprzedaży i Biura Obsługi Widowni

kom.
601 177 161
mail.
rezerwacje@teatrkamienica.pl
pn - pt w godz. 9:00-17:00,
tel. 22 654 03 41
 
Rezerwacje grupowe
tel. 22 654 03 41
 
poniedziałek - piątek, godz. 9:00 - 17:00
 
Olga Rawska

specjalista ds. sprzedaży i marketingu

kom.
601 464 564
mail.
o.rawska@teatrkamienica.pl
 
 
Aleksandra Cieślak

młodszy specjalista ds. sprzedaży 

kom.
601 511 488
mail.
a.cieslak@teatrkamienica.pl
Public relations, kontakty z mediami
Wioletta Stelmaszczyk

PR & marketing manager

kom.
601 145 101
mail.
pr@teatrkamienica.pl
Impresariat
Piotr Kotnowski

projekt manager

kom.
601 150 147
mail.
p.kotnowski@teatrkamienica.pl
Organizacja imprez i gastronomia
Katarzyna Pudłowska

event manager

kom.
601 197 157
mail.
k.pudlowska@teatrkamienica.plevent@teatrkamienica.pl
 
Koordynacja pracy technicznej
Michał Golasa

kierownik Działu Technicznego

kom.
885 712 712
mail.
m.golasa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań "Kamienica"
MACIEJ SŁOWIKOWSKI

szef studia nagrań i kierownik gospodarczy

kom.
601 163 180
mail.
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
Mapa dojazdu
Koordynator gastronomii
Sebastian Antoszewski
kom.
601 287 985
mail: s.antoszewski@teatrkamienica.pl
      
 
 
 
 
Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail.
biuro@teatrkamienica.pl
Pełnomonik ds. administracyjnych i literackich
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail.
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej
Joanna Brejnakowska

koordynator pracy artystycznej

kom.
601 145 111
mail.
koordynacja@teatrkamienica.pl
Główna księgowa
Jadwiga Pojda
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail.
j.pojda@teatrkamienica.pl
Księgowość i kadry
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail.
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Renata Abramowicz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail.
r.abramowicz@teatrkamienica.pl
Obsługa Widowni
Anna Stani

kierownik Obsługi Widowni

mail.
a.stani@teatrkamienica.pl
 
Pracownia Kostiumów i Charakteryzacji
Agnieszka Prokopczuk

kierownik Pracowni

mail. a.prokopczuk@teatrkamienica.pl

Do zobaczenia w teatrze