Kontakt

Dane kontaktowe
Teatr Kamienica
Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa
Dyrekcja naczelna i artystyczna

 

Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora

 

 

 
Dyrektor Zarządzający
Monika Dziekan
mail.
m.dziekan@teatrkamienica.pl
tel.
601 273 237
UWAGA !!! Szanowni Państwo. W dniach 15-30 lipca 2017r. kasa będzie zamknięta. Zapraszamy do zakupu biletów poprzez naszą stronę internetową www.teatrkamienica.pl. Wszelkie zamówienia będą realizowane po 30 lipca.
Za utrudnienia przepraszamy.
Kasa biletowa
Iwona Polak

kasjer

Aleksandra Cieślak

kasjer

tel.

22 624 01 99
mail.
bilety@teatrkamienica.pl
Kasa czynna
pn - pt:
9:00 - 19:00
sb - nd:
11:00 - 19:00
kup bilet online
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska

kierownik Działu Sprzedaży i Biura Obsługi Widowni

kom.
601 177 161
mail.
rezerwacje@teatrkamienica.pl
pn - pt w godz. 9:00-17:00,
tel. 22 654 03 41
 
Rezerwacje grupowe
tel. 22 654 03 41
 
poniedziałek - piątek, godz. 9:00 - 17:00
 
Olga Rawska

specjalista ds. sprzedaży i marketingu

kom.
601 464 564
mail.
o.rawska@teatrkamienica.pl
Public relations, kontakty z mediami
Magdalena Stremplewska

PR & marketing manager

kom.
601 145 101
mail.
pr@teatrkamienica.pl
Impresariat
Piotr Kotnowski

projekt manager

kom.
601 150 147
mail.
p.kotnowski@teatrkamienica.pl
Organizacja imprez i gastronomia
Katarzyna Pudłowska

event manager

kom.
601 197 157
mail.
k.pudlowska@teatrkamienica.plevent@teatrkamienica.pl
 
Koordynacja pracy technicznej
Michał Golasa

kierownik Działu Technicznego

kom.
885 712 712
mail.
m.golasa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań "Kamienica"
MACIEJ SŁOWIKOWSKI

szef studia nagrań i kierownik gospodarczy

kom.
601 163 180
mail.
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
Mapa dojazdu
Koordynator gastronomii
Adam Michalski
kom.
601 196 199
mail.
a.michalski@teatrkamienica.pl
 
 
Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail.
biuro@teatrkamienica.pl
Pełnomonik ds. administracyjnych i literackich
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail.
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej
Wioletta Stelmaszczyk

koordynator pracy artystycznej

kom.
601 145 111
mail.
koordynacja@teatrkamienica.pl
Główna księgowa
Jadwiga Pojda
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail.
j.pojda@teatrkamienica.pl
Księgowość i kadry
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail.
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Renata Abramowicz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail.
r.abramowicz@teatrkamienica.pl
Obsługa Widowni
Anna Stani

kierownik Obsługi Widowni

mail.
a.stani@teatrkamienica.pl
 
Do zobaczenia w teatrze