Spektakle

Bingo Boy - pies, który mówi

Spektakl powstał w ramach wspierania twórczych inicjatyw teatralnych, we współpracy z Fundacją ATUT, działającą przy Teatrze Kamienica.

Dziadek Wojtek, dziewczynka Maia i jej wierny towrzysz - pies Bingo Boy zapraszają Małych Widzów w świat niezwykłej przygody!

Opis spektaklu

Bingo Boy – pies, który mówi” to współczesna opowieść o tęsknocie i potrzebie posiadania kogoś bliskiego, z kim można się bawić, dzielić radości i smutki oraz przeżywać niezwykłe przygody. Razem z bohaterami sztuki, dziewczynką o imieniu Maia, jej dziadkiem Wojtkiem oraz psem Bingo Boy’em, widzowie przeżyją niezwykłe przygody, a przy okazji przekonają się o tym, jak ważna jest nauka języków obcych we współczesnym świecie. 
Zabawne dialogi, kolorowe animacje, gry słowne, piosenki, rymowanki i krótkie wiersze sprawiają, że przechodzenie z języka polskiego na angielski staje się czymś naturalnym i przybiera formy wesołych zabaw lingwistycznych. 
Wartka akcja, bajkowa scenografia, efekty multimedialne, interaktywny charakter przedstawienia oraz bogactwo treści wychowawczych i edukacyjnych sprawią, że spektakl z zapartym tchem obejrzą nie tylko dzieci, ale również ich rodzice oraz opiekunowie.

Spektakl dla dzieci w wieku 5-8 lat.

Twórcy

Reżyseria:
Marek Bartkowicz

Scenariusz: Jerzy Szczudlik i Marek Bartkowicz
Scenografia: Anna Waś i Piotr Bogumił
Muzyka: Tomek Bajerski
Wideoscenografia i animacja: Filip Ignatowicz
Na podstawie bajki: Anny Wieczorek i Jerzego Szczudlika

Obsada