Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci

Sylwester z Kamienicą

Zapraszamy już dziś na Sylwestra do Kamienicy.

Drodzy Widzowie.

Zachęcamy do spędzenia ostatniej nocy w roku właśnie w Teatrze Kamienica. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie pozycje repertuarowe, "Trzecią młodość Bociana", w reżyserii Emiliana Kamińskiego. Jan Bocian, muzykant i niezrównany uwodziciel, po śmierci drugiej żony kończy z wygodnym, ale nieco nudnym życiem w Królowym Moście i rusza na podbój Warszawy. Chce nadgonić stracony czas i poużywać życia u boku pięknych kobiet. Tym bardziej, że niedawno zmarła żona zgromadziła całkiem pokaźny majątek. Co na to syn i synowa, którym przyszło gościć rozrywkowego emeryta? Przekonajcie się Państwo sami.
Na scenie wystapią: Emilian Kamiński, Sylwia Gliwa, Hanna Konarowska, Milena Staszuk, Małgorzata Sadowska oraz Wojciech Solarz.

Natomiast na scenie Parter przygotowaliśmy dla Państwa naszą najnowszą pozycję repertuarową, czyli "Via-grę", w reżyserii Tomasza Obary. „Via-gra” to słodko-gorzka komedia z wątkiem kryminalnym w tle. O rutynie w małżeństwie, skrywanych przez lata pretensjach, niespełnionych marzeniach, porzuconych i na nowo rozpalonych ambicjach oraz odradzającym się apetycie na życie. Na scenie wystąpią: Justyna Sieńczyłło, Przemysław Bluszcz i Waldemar Błaszczyk.

 

Zapraszamy już dziś, bilety w sprzedaży on-line oraz w kasie biletowej teatru.

Tutaj można zakupić bilety:
http://bilety.teatrkamienica.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=2957
http://bilety.teatrkamienica.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=2955