Kontakt

Teatr Kamienica

Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa


Dyrekcja Naczelna i Artystyczna:

Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński
Justyna SieńczyłłoEmilian Kamiński

Kasa czynna: pn-pt 09.00-19.00, sb-nd 11.00-19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu 
Anna Stani
Renata Szczepańska
tel. 22 624 01 99
bilety@teatrkamienica.pl

 

Dyrektor zarządzający

Ewa Pietruszkiewicz-Dądajewska
tel. 22 620 12 63, wew. 21
ewa.dadajewska@teatrkamienica.pl

Biuro Organizacji Widowni

Anna Szydelska                                                        
kom. 601 177 161
rezerwacje@teatrkamienica.pl
pn-pt w godz. 9:00-17:00, tel. 22 654 03 41

Sekretariat

Joanna Szewczyk
tel. 22 620 12 63
biuro@teatrkamienica.pl

Rezerwacje grupowe

Olga Rawska kom. 601 464 564 o.rawska@teatrkamienica.pl
Piotr Kotnowski kom. 601 150 147 p.kotnowski@teatrkamienica.pl tel. 22 654 03 41

Pełnomocnik ds. administracyjnych i literackich

Andrzej Leśniewski
tel. 22 620 12 63, wew. 19
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl

Public Relations, projekty, kontakt z mediami

Monika Dziekan
kom. 601273237
pr@teatrkamienica.pl

Koordynacja pracy artystycznej

Wiktoria Konopko
kom. 601 145 111
koordynacja@teatrkamienica.pl

Impresariat

Katarzyna Szubińska
kom. 662 344 006
k.szubinska@teatrkamienica.pl

Główna Księgowa

Jadwiga Pojda
tel. 22 620 12 63 wew.20
j.pojda@teatrkamienica.pl

Organizacja imprez i gastronomia

Katarzyna Polak
601145101
event@teatrkamienica.pl

Księgowość i kadry

Małgorzata Wojszczuk
tel. 22 620 12 63 wew.20
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl

Koordynacja pracy technicznej

Michał Mazurczak
kom. 601 197 157
m.mazurczak@teatrkamienica.pl

Pracownia multimedialna

Maciej Słowikowski kom. 601 163 180 m.slowikowski@teatrkamienica.pl

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, wypełnij formularz.

Temat

Telefon

Imię i nazwisko

Twój e-mail

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
danych osobowych

  • Facebook

Fatal error: Cannot redeclare adres() (previously declared in /wp-content/plugins/social-slider/social-slider.php:1074) in /wp-content/plugins/social-slider/social-slider.php on line 1074