Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci kochanie

Premiera urodzinowa!

Jak co roku o tej porze przyszedł czas na zapowiedź urodzinowej premiery! W tym roku Kamienica obchodzi już 14. urodziny i z tej okazji zaprasza Was wszystkich na nową komedię!

PREMIERA 29 MARCA 2023: „Kochanie zrób mi dziecko” autorstwa Mirko Stiebera, to pełna czeskiego humoru, wzruszająca opowieść, która ukazuje, że nawet najbardziej zwariowany pomysł na życie może okazać się tą właściwą drogą.

Szara codzienność lat 70., dworzec kolejowy i przeraźliwie głośne pociągi, a w tym wszystkim zupełnie niedoskonali oni: mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach oraz zaskakująco abstrakcyjna propozycja. Dwoje obcych sobie ludzi dzieli w zasadzie wszystko, łączy życiowa nieporadność i samotność, a także wspólne marzenie. Każde z nich chce po prostu zaznać odrobiny zwykłego szczęścia – tylko czy jest ono w ich zasięgu? I czy uda się połączyć zupełnie odmienne spojrzenia na życie?

Sztuka, w której nic nie jest oczywiste. Pytania mnożą się, absurd miesza z realizmem, a jawa ze snem, tworząc fascynującą, wielowymiarową rzeczywistość.

Reżyseria: Maciej Wierzbicki
Obsada: Katarzyna Ankudowicz i Marcin Perchuć

Bilety już w sprzedaży! KUP BILET