Wejście do Teatru Kamienica

Kamienica - miejsce z duszą

Budynek Teatru Kamienica usytuowany jest w samym centrum Warszawy, obok Placu Bankowego. Zbudowany w 1901 roku, jest jedną z nielicznych budowli ocalałych z II wojny światowej. To historyczne miejsce od początku istnienia łączyło kulturę i biznes. W budynku teatru mieściły się liczne sklepy i przedsiębiorstwa, a istniejąca tu przez wiele lat kawiarnia „Pod Fontanną” gromadziła wybitnych, warszawskich artystów. Odbywały się tu najróżniejsze wydarzenia kulturalne.

Dziś Teatr Kamienica także jest miejscem przyjaznym i otwartym zarówno dla środowiska artystycznego, jak i biznesowego. Łączna powierzchnia pomieszczeń w Teatrze Kamienica wynosi około 2000 m². W przestrzeni tej możliwe jest zorganizowanie zarówno efektownych imprez, jak też kameralnych spotkań. 

Scena Orla

Scena Orla

Powierzchnia sali: 450 m², foyer: 150 m² Możliwość zorganizowania eventu do 400 osób. Sala posiada w pełni mobilną scenę i widownię, możliwe jest dowolne ustawienie sceny, krzeseł oraz stołów. Do dyspozycji jest także: bar, palarnia, garderoby i szatnia.

Scena Orla

Scena Emiliana

Powierzchnia sali: 270 m², możliwość zorganizowania imprezy do 104 osób. Goście mają do swojej dyspozycji także bar i salkę z miejscami przy stolikach. Stylowy wystrój wnętrza, malowidła na ścianach budują kameralny nastrój tego miejsca.

Scena Orla

Scena Piwnica Warsza

Powierzchnia sali: 150 m², ponad 80 miejsc dla gości. Jest to miejsce na wskroś przesiąknięte artystyczną atmosferą. Ściany zdobią cegły i kolekcja unikatowych instrumentów, często odbywają się tu wystawy prac fotograficznych i malarskich.

Scena Orla

Sale Restauracyjne

Łączna powierzchnia: 200 m², wejście przez foyer Teatru. Przestrzeń restauracyjna podzielona jest na dwie sale: Kolumnową i Butelkową. Elegancki wystrój wnętrz, obrazy, lustra oraz gustowne stoły i krzesła budują prestiżową atmosferę tego miejsca.