Dyrektor naczelny i artystyczny
Justyna Sieńczyłło
Rezerwacje grupowe 
Anna Szydelska

Kierownik Działu Sprzedaży i Biura Organizacji Widowni
kom. 601 177 161
mail: a.szydelska@teatrkamienica.pl

Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail:
o.rawska@teatrkamienica.pl
Anna Świętochowska
kom.
601 150 147
mail:
a.swietochowska@teatrkamienica.pl
Krzysztof Mioduszewski
kom.
601 915 353
mail:
k.mioduszewski@teatrkamienica.pl

Sekretariat
Joanna Szewczyk
kom.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
 
Kasa biletowa

GODZINY PRACY:

Poniedziałek - nieczynne
Wtorek - Piątek - 9:00-19:00 (przerwa od 13:30 do 14:00)
Sobota - Niedziela -11:00-19:00

Oraz zawsze:
- na 1 godzinę przed spektaklami porannymi;
- na 2 godziny przed spektaklami wieczornymi;
- do rozpoczęcia ostatniego spektaklu.

tel.
22 624 01 99
mail:
bilety@teatrkamienica.pl
  kup bilet online
 

W sprawach rezerwacji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 do Państwa dyspozycji pozostaje Biuro Organizacji Widowni/Rezerwacje Grupowe
 

PR & Marketing

 

Olga Rawska
Public Relations
kom. 601 464 564
mail: o.rawska@teatrkamienica.pl
Natalia Kamińska
Marketing Manager
 
mail: n.kaminska@teatrkamienica.pl
Paula Żochowska
Social Media & Influencer Marketing
 
mail: p.zochowska@teatrkamienica.pl
Organizacja wydarzeń, wynajem powierzchni
 

   kom.662 333 535

   mail: event@teatrkamienica.pl 

 Koordynator Gastronomii/ Rezerwacje Kawiarnia     
Natalia Radziwonowicz

kom. 725 413 615   

mail: n.radziwonowicz@teatrkamienica.pl

Księgowość i kadry
 
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail:
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
 
Agnieszka Bancerz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
a.bancerz@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej/ impresariat/ spektakle wyjazdowe
Karolina Mieteń
 kom.
601 145 111
mail:
koordynacja@teatrkamienica.pl  
Kierownik zespołu realizatorów
 
Łukasz Faliński
kom.
885 712 712
mail:
l.falinski@teatrkamienica.pl
Studio nagrań
 
Maciej Slowikowski
kom.
601 163 180 
mail:
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy technicznej
 
Kamil Kopa
kom.
501 259 190
mail:
k.kopa@teatrkamienica.pl
Manager Teatru 
 
Kajetan Igor Kamiński
kom.
662333535
mail:
kajetan.kaminski@teatrkamienica.pl
Dane kontaktowe
Teatr kamienica                                  Inspektor Ochrony Danych 

Al. Solidarności 93                                 Anna Buczyńska - Borowy

00-144 Warszawa                                  mail: IOD@teatrkamienica.pl

 
Szkoła Rzemiosł Artystycznych KamArti      

Al. Solidarności 93 lok.4, 00-144 Warszawa

kom. 603 219 209

mail: sekretariat@kamarti.pl

Mapa dojazdu