Dyrekcja naczelna i artystyczna
Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora


Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
Kasa biletowa

Czynna od wtorku do czwartku w godz. 9:00-15:00

piątek w godz. 9:00-19:00

sobota w godz. 13:00-19:00

Niedziela i poniedziałek kasa nieczynna (za wyjatkiem dni spektaklowych).

tel.
22 624 01 99
mail:
bilety@teatrkamienica.pl
 
Rezerwacje grupowe:
tel.
22 654 03 41 (pn - pt w godz. 8:00-14:00)
 
P.o. dyrektora zarządzającego
Jadwiga Pojda
tel.
22 620 12 63
mail:
j.pojda@teatrkamienica.pl
 
Prokurent Teatru Kamienica i Fundacji ATUT
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail:
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Manager ds. pr i komunikacji marketingowej
Patrycja Pawlik
kom.
601 145 101
mail:
pr@teatrkamienica.pl
Organizacja wydarzeń, wynajem powierzchni
Księgowość i kadry
Jadwiga Pojda

Główna Księgowa

tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail:
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Renata Abramowicz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
r.abramowicz@teatrkamienica.pl
Agnieszka Bancerz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
a.bancerz@teatrkamienica.pl
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska

Kierownik Działu Sprzedaży i Biura Organizacji Widowni
kom. 601 177 161
mail: rezerwacje@teatrkamienica.pl

Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail:
o.rawska@teatrkamienica.pl
Aleksandra Cieślak
kom.
601 511 488
mail:
a.cieslak@teatrkamienica.pl
Anna Świętochowska
kom.
601 150 147
mail:
a.swietochowska@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej/ impresariat
Karolina Mieteń
kom.
601 145 111
mail:
koordynacja@teatrkamienica.pl
Kierownik zespołu realizatorów
Łukasz Faliński
kom.
885 712 712
mail:
lukasz.falinski@teatrkamienica.pl
Pracownia Kostiumów i Charakteryzacji
Agnieszka Prokopczuk
mail:
a.prokopczuk@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy technicznej
Kamil Kopa
kom.
501 259 190
mail:
k.kopa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań “Kamienica”
Maciej Słowikowski
kom.
601 163 180
mail:
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
 
Gabriela Gusztyn-Popławska
kom.
668 191 942
mail:
g.gusztyn-poplawska@teatrkamienica.pl
Dane kontaktowe
Teatr kamienica                                   Inspektor Ochrony Danych 

Al. Solidarności 93                                 Anna Buczyńska - Borowy

00-144 Warszawa                                  mail: IOD@teatrkamienica.pl

 
Szkoła Rzemiosł Artystycznych KamArti      

Al. Solidarności 93 lok.4, 00-144 Warszawa

kom. 603 219 209

mail: sekretariat@kamarti.pl

Mapa dojazdu