Dyrekcja naczelna i artystyczna
Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora


Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
Kasa biletowa
 

Poniedziałek - piatek w godzinach 9:00 - 19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu.

Sobota - niedziela w godzinach 11.00 - 19:00 lub do rozpoczęcia spektaklu.

tel.
22 624 01 99
mail:
bilety@teatrkamienica.pl
 
Rezerwacje grupowe
tel.
22 654 03 41 (pn - pt w godz. 8:00-16:00)
 
P.o. dyrektora zarządzającego
Jadwiga Pojda
tel.
22 620 12 63
mail:
j.pojda@teatrkamienica.pl
 
Pełnomocnik ds. administracyjnych i literackich
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail:
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Manager ds. pr i komunikacji marketingowej
Patrycja Pawlik
kom.
601 145 101
mail:
pr@teatrkamienica.pl
Organizacja wydarzeń, wynajem powierzchni
Księgowość i kadry
Jadwiga Pojda

Główna Księgowa

tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail:
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Renata Abramowicz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
r.abramowicz@teatrkamienica.pl
Agnieszka Bancerz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
a.bancerz@teatrkamienica.pl
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska

Kierownik Działu Sprzedaży i Biura Organizacji Widowni
kom. 601 177 161
mail: rezerwacje@teatrkamienica.pl

Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail:
o.rawska@teatrkamienica.pl
Aleksandra Cieślak
kom.
601 511 488
mail:
a.cieslak@teatrkamienica.pl
 
Koordynacja pracy artystycznej/ impresariat
Karolina Gromadzka
kom.
601 145 111
mail:
koordynacja@teatrkamienica.pl
Gastronomia
Marek Joński
kom.
601 287 985
mail:
m.jonski@teatrkamienica.pl
Pracownia Kostiumów i Charakteryzacji
Agnieszka Prokopczuk
mail:
a.prokopczuk@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy technicznej
Kamil Kopa
kom.
501 259 190
mail:
k.kopa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań “Kamienica”
Maciej Słowikowski
kom.
601 163 180
mail:
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
Dane kontaktowe
Teatr kamienica                                   Inspektor Ochrony Danych 

Al. Solidarności 93                                 Maria Lothamer

00-144 Warszawa                                  mail: IOD@teatrkamienica.pl

 
Szkoła Rzemiosł Artystycznych KamArti      

Al. Solidarności 93 lok.4, 00-144 Warszawa

kom. 603 291 209

mail: sekretariat@kamarti.pl

Mapa dojazdu