Spektakle

Ania z Zielonego Wzgórza

Ania, kultowa bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, zawita do Teatru Kamienica!

Opis spektaklu

Ania Shirley, nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielką radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Dziś specjalnie dla Młodych Widzów marzycielską Anię ożywimy na scenie Teatru Kamienica. Tu skradnie serca swych opiekunów – Maryli i Mateusza – rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Niech na dzisiejszym przedstawieniu Ania zostanie Waszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełni Wasze serca radością!

Obsada: Olga Sarzyńska/Dominika Majewska/Martyna Bazychowska, Joanna Pach-Żbikowska, Joanna Węgrzynowska, Anna Zagórska, Witold Bieliński/Karol Stępkowski/Cezary Morawski.

Spektakl dla dzieci w wieku 8-13 lat.
Czas trwania spektaklu: 2 godziny z przerwą


Uprzejmie informujemy, że sprzedaż biletów na przedstawienia grane od poniedziałku do piątku w godzinach porannych odbywa się poprzez kontakt z Biurem Rezewacji Grupowych.
Na te spektakle nie ma podglądu widowni ani możliwości zakupu biletów online.

Twórcy

Reżyseria:
Karol Stępkowski
Muzyka: Mateusz Dębski
 
Scenografia: Małgorzata Grabowska-Kozera
 
Kostiumy: Małgorzata Grabowska-Kozera
 
 

Galeria zdjęć