Spektakle dla dorosłych

Tresowany mężczyzna - spektakl sylwestrowy

Kiedy wszędzie słychać muzykę, dźwięki odkorkowanego szampana, a niebo złocą fajerwerki, Teatr Kamienica zaprasza na jedyny taki spektakl w roku. W Sylwestra na deskach Kamienicy zobaczycie państwo arcyzabawną komedię „Tresowany Mężczyzna”. Tej nocy czekamy na Was w Kamienicy z kieliszkami pełnymi bąbelków i najdelikatniejszymi deserami autorstwa naszej własnej mistrzyni cukiernictwa. Zapraszamy!

Opis spektaklu

Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobrą pensją to fakt. Ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu…

Sebek (Adam Serowaniec), wychowany co prawda w duchu równouprawnienia, ma z tym ewidentny problem. To on chciałby być głową rodziny – twardym i stanowczym mężczyzną, który sam decyduje, kiedy wyciągnąć pierścionek zaręczynowy. Tylko czy przebojowa Helena (Marta Chodorowska), jej mama (Dorota Chotecka) i mama Sebka (Justyna Sieńczyłło) pozwolą mu na to? Czy znajdą sposób, by go „wytresować” do roli, którą dla niego przewidziały?

Komedię „Tresowany mężczyzna” napisał John von Duffel na motywach bestsellera Esther Vilar „Der dressierte Mann”.

Czas trwania spektaklu: 80 minut bez przerwy.

Kieliszek wina oraz słone i słodkie przekąski są wliczone w cenę biletu.

Spektakl Współfinansowany ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Teatr i Taniec” umowa 08902/18/FPK/DMP.

Taka noc w Teatrze Kamienica, zdarza się tylko raz!

Twórcy

Autor:
John von Duffel
Reżyseria:
Zespołowa praca twórców spektaklu
Tłumaczenie: Karolina Bikont
Scenografia: Andrzej Lewczuk
Kostiumy: BOCA by AGATA KOSCHMIEDER