Aktualności

Premiera „Miłości i polityki”

Spektakl „Miłość i polityka” wg sztuki Pierre'a Sauvilla w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza miał premierę 15 listopada. W obsadzie spektaklu można zobaczyć Grażynę Wolszczak, Magdalenę Wójcik, Pawła Burczyka, Emiliana Kamińskiego oraz Marcela Sabata. Fotorelacja!

Spektakl „Miłość i polityka” wg sztuki Pierre’a Sauvilla w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza miał premierę 15 listopada. W obsadzie spektaklu można zobaczyć Grażynę Wolszczak, Magdalenę Wójcik, Pawła Burczyka, Emiliana Kamińskiego oraz Marcela Sabata. 
 
Utrata twarzy czy żony? Wpływowy polityk (w tej roli Emilian Kamiński) otrzymuje od kolegi z partii pewną niemoralną propozycję. Gra toczy się o wysoką stawkę – władzę, pieniądze i… miłość.
 
Kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto wytrawnym manipulatorem? Ile jest warta przysięga małżeńska? I wreszcie – jakie sekrety kryją gabinety polityków? W tej doskonale skonstruowanej komedii nic nie jest jednoznaczne, a reguły zmieniają się wraz z rozwojem gry. Kto wyciągnie asa, a kto odejdzie z niczym?