Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci sylwester 2022

Sylwester w Teatrze Kamienica

Wielkie odliczanie do Sylwestra czas zacząć! W ten wyjątkowy, ostatni w tym roku wieczór przygotowaliśmy dla Państwa to z czego nasz teatr słynie – czyli spektakle w doborowej obsadzie i to na najwyższym poziomie. Jak się bawić, to się bawić, ale przy muzyce na żywo, szampanie i pysznych przekąskach – a tego na Sylwestrze w Teatrze Kamienica – nie zabraknie!

Pierwsza propozycja na spędzenie szampańskiego wieczoru to oczywiście „Metoda na wnuczka”. To sztuka, energetyczna, żywiołowa i pełna zwrotów akcji. Codzienną rutynę Danuty (w tej roli Aldona Jankowska) przerywa nagle telefon od policjanta, który tak naprawdę policjantem nie jest, ale ma chytry plan żeby wykorzystać starszą panią. Kto kogo wykorzysta i jak się skończy ta cała historia? Ciekawych dalszego ciągu, zapraszamy w Sylwestrowy wieczór do Kamienicy. Poniżej załączamy link do spektaklu:

https://teatrkamienica.pl/pl/top-spektakle/spektakle-dla-doroslych/145/metoda-na-wnuczka-spektakl-sylwestrowy

Dla tych, którzy „Metodę na wnuczka” już widzieli, w sylwestrowy wieczór czeka jeszcze „Tresowany mężczyzna”. Oczywiście nie sam, bo z gwiazdorską obsadą kobiet – no przecież, ktoś tego mężczyznę wytresować musi! O to zadbają dwie mamy (w tych rolach Justyna Sieńczyłło i Dorota Chotecka) oraz jego partnerka (Marta Chodorowska). Jak skończy ów tresowany mężczyzna (w tej roli Adam Serowaniec)? Czy podda się oczekiwaniom „kobiecych treserek” czy może zaplanuje bunt i widowiskowe przejęcie władzy w domu? Tego dowiecie się państwo już w sylwestrowy wieczór.  Poniżej link do spektaklu:

https://teatrkamienica.pl/pl/top-spektakle/spektakle-dla-doroslych/146/tresowany-mezczyzna-spektakl-sylwestrowy

W ramach każdego przedstawienia zapewniamy wyborne przekąski oraz szampana.