Spektakle

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości - i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.  

Opis spektaklu

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” w reżyserii Tomasza Sapryka, polską prapremierę francuskiej sztuki „Non a l’argent!” Flavi Coste. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Maria Dębska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”. 

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

PREMIERA: 17 WRZEŚNIA 2021

Czas trwania spektaklu: 100 minut z przerwą.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Twórcy

Autor:
Flavia Coste
Reżyseria:
Tomasz Sapryk
Tytuł oryginału: "Non a l'argent"
 
Tłumaczenie: Witek Stefaniak
 
Scenografia: Witek Stefaniak
 
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
 
Kierownik produkcji: Andżelika Piechowiak
 
Asystentka reż.: Marta Gierzyńska
 
Charakteryzacja: Izabela Janhz- Zuba
 
Produkcja: Agencja Produkcyjna PALMA
 

Galeria zdjęć