Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci czarna

Spotkanie z aktorami "Czarnej komedii"

Klimatyczna "Czarna komedia" zostanie zagrana już po raz 200. Z tej okazji spektaklowi granemu 28 listopada towarzyszyć będzie spotkanie z obsadą i twórcami, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Młody, dobrze zapowiadający się rzeźbiarz staje przed podwójną życiową szansą. Tego samego dnia, w jego mieszkaniu ma się pojawić słynny milioner, koneser sztuki, zainteresowany kupnem jego prac, a także przyszły teść - groźny Pułkownik. Na obu powinien zrobić piorunujące wrażenie. Chcąc więc zaprezentować się jak najlepiej, pożycza z mieszkania nieobecnego przyjaciela stylowe meble. I pewnie wszystko poszłoby gładko, gdyby…nagle nie zgasło światło. Awaria wywołuje lawinę niespodziewanych zdarzeń. W ciemnościach spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilku, dość niespodziewanych gości. Wymagająca angielska narzeczona wraz z papciem - niezrównoważonym wojskowym; nieznosząca sprzeciwu kochankasąsiadka - stara panna, amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków; sąsiad gej - uroczy, zmanierowany, wykwintny i podkochujący się w głównym bohaterze. Do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem i wreszcie milioner, którego dość łatwo można wziąć za pracownika elektrowni.

W spektaklu wystąpią: Mateusz Damięcki/Piotr Ligienza, Marta Wierzbicka/Milena Staszuk, Elżbieta Jarosik, Andżelika Piechowiak/Anna Maria Jarosik, Tomasz Sapryk/Sebastian Konrad/ Władysław Grzywna, Jacek Lenartowicz/Piotr Zelt, Jacek Kopczyński, Albert Osik.

 

BILETY