Aktualności

Aktualnosc l teatr kamienica

Próba medialna spektaklu „Old Love”

Próba medialna spektaklu "Old Love" odbyła się 15 października (wtorek) o godzinie 12:00 w Teatrze Kamienica (al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa) na Scenie Oficyna. Zapraszamy do pobrania materiałów prasowych.

W sztuce autorstwa Norma Fostera występują: Zuza Grabowska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Mateusz Banasik, Artur Barciś, Paweł Domagała.
W sztuce Old Love Norm Foster odczarowuje nasze wyobrażenie o miłości duchowej, a także fizycznej, którą człowiek ma szansę spotkać w wieku dojrzałym, a nawet bardzo dojrzałym.
 
Czy można sobie wyobrazić, że dwudziestokilkuletnia kobieta, mężatka, zakochuje się w żonatym, dwudziestokilkuletnim mężczyźnie? Oczywiście! Czy można sobie wyobrazić, że przez kolejnych dwadzieścia pięć lat widzą się tylko trzy razy z okazji przyjęć bożonarodzeniowych w firmie jej męża? Hm, można! A czy można sobie wyobrazić, że kiedy spotykają się po raz czwarty on ciągle ją kocha…? Z pewnością są łatwiejsze do wyobrażenia rzeczy, ale owszem, można…
 
Bud Mitchel, od wielu lat zakochany w Molly Graham. Ona pozornie z chłodem przyjmuje jego adorację. W końcu po śmierci jej męża i jego rozwodzie z żoną, muszą stanąć twarzą w twarz ze swoimi uczuciami, pragnieniami i tęsknotami. Old Love jest spektaklem prowokującym do zadumania nad życiem; traktującym o rzeczach ważnych, chociażby takich jak seks w wieku dojrzałym, mówiąc o tym jednak w sposób niezwykle zabawny. To opowieść o związku, który zrodził się dawno temu i rozkwitł po latach dzięki determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce zdystansowanej i chłodnej ukochanej. Optymizm bijący z Old Love pozwala uwierzyć, że życie potrafi być piękne w każdym wieku.
 
Premiera spektaklu została zaplanowana na 19 października 2013 r. 
 

Anita Kot


 
Autor: Norm Foster
Przekład: Mirosław Połatyński
Reżyseria: Andrzej Chichłowski
Scenografia: Krzysztof Kelm
Opracowanie muzyczne: Andrzej Chichłowski
Obsada: Zuza Grabowska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Mateusz Banasik, Artur Barciś, Paweł Domagała.
Materiały prasowe: Old_love_informacja_prasowa