Aktualności

Aktualnosc l  dzi  wiecz r arszenik czyli komedia z kaw

Galeria

„Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą” – premiera!

Premiera spektaklu z Marią Pakulnis i Miłogostem Reczkiem "Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą" w reżyserii Tomasza Obary odbyła się 15 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Dwoje zdziwaczałych, zgryźliwych ludzi – małżeństwo z wieloletnim stażem – prowadzi ze sobą przewrotny, złośliwy dialog o: straconych złudzeniach, zmarnowanych szansach, zaprzepaszczonych marzeniach.
Chwilami emanuje z nich nienawiść, chwilami – miłość. Chwilami odnosimy wrażenie, że nie mogą bez siebie żyć. Chwilami, że za moment się pozabijają – gołymi rękami, a nie tak, jak zaplanowali – elegancko, filiżanką kawy z domieszką arszeniku. Tak czy inaczej morderstwo wisi w powietrzu… Tylko które z nich będzie szybsze, przebieglejsze, które z nich będzie napawać się widokiem konającego partnera?…
Fotorelacja z premiery!

Więcej o spektaklu.
Materiał w Quadransie Qltury
 
Zapraszamy do lektury pierwszej recenzji:


Jak daleko w grze, w której stawką jest psychiczne zniszczenie drugiej osoby, może posunąć się dwoje ludzi związanych węzłem małżeńskim? Jak pokazuje sztuka Carlo Terrona daleko, bardzo daleko. Para z długoletnim stażem nie umie bez siebie już żyć, ale żeby przeżyć kolejny dzień razem wymyśla gry i zabawy, mające dodać pikanterii ich nudnemu związkowi.


Kama Pawlicka, teatrdlawas.pl