Aktualności

Aktualnosc l bannerek zwierzatka 2203

Galeria

Premiera galowa ”Zwierzątek Pana Ezopa”

3 marca o godzinie 12:00 z Teatru Kamienica wyruszył premierowy pociąg wyobraźni, który zabrał Małych Widzów na Olimp do Zwierzątek Pana Ezopa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

3 marca o godzinie 12:00 z Teatru Kamienica wyruszył premierowy pociąg wyobraźni, który zabrał Małych Widzów na Olimp do Zwierzątek Pana Ezopa.
 
Główni bohaterowie: Talia i Ezop w świecie starożytnej Grecji poprzez teatralne oraz warsztatowe działania pomagają najmłodszym poznać bajkowy świat teatru cieni.
 
Tematem spotkania warsztatowego jest pięć bajek Ezopa: Krab i jego matka, Lis i bocian, Żółw i mysz, Żuraw i paw, Mysz i byk. Przygody zwierzątek Ezop i Talia przedstawią za pomocą teatru cieni, a mali widzowie będą mieli okazję do tego, by zaanimować tytułowych bohaterów.
 
Każde spotkanie warsztatowe w ramach TWÓRCZYCH SPOTKAŃ Z WYOBRAŹNIĄ ma charakter edukacyjny i interaktywny, opiera się na dramie pedagogicznej i jest okazją do rozmów z dziećmi na trudne tematy dotyczące wartości. Dzieci rozwijają także  umiejętność nazywania cech charakteru i poznają reguły współżycia z innymi ludźmi.

 Występują:
Talia:
Hanna Kochańska (aktorka warszawskiego Teatru Syrena, producentka własnych przedstawień teatralnych, a także trener twórczości dziecięcej i emisji głosu).
Ezop:
Jacek Zawada (aktor warszawskich teatrów: Roma, Syrena, Rampa, wokalista zespołów Zawada Band i Fancy Club, konferansjer, trener twórczości dziecięcej).