Aktualności

Aktualnosc l monochromatic leaves illustration wedding thank you card

Oświadczenie

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spektakle teatralne odbywają się zgodnie z repertuarem. Rozporządzenie Premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych zgodnie z artykułem 3  Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych NIE DOTYCZY wydarzeń artystycznych do 500 osób. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Widzów dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższy możliwy poziom higieny i bezpieczeństwa podczas pobytu w teatrze.

Na terenie teatru umieszczono pojemniki z płynem dezynfekcyjnym wraz z instrukcją prawidłowego mycia rąk. Na ekranach we foyer emitowany jest  film Ministerstwa Zdrowia zawierający informacje o tym jak zapobiegec zakażeniu COVID-19.

Zapewniamy, że pracownicy teatru  stale monitorują sytuację na świecie, stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszelkie działania pozostają w zgodzie z decyzjami administracyjnymi, które są dla nas nadrzędne, a o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

W nawiązaniu do zaleceń Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła, które dotyczą ograniczenia wyjść zorganizowanych dla przedszkoli i szkół podstawowych informujemy, że wszelkie zmiany związane z rezerwacjami na spektakle zaplanowane na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni rozpatrywane są indywidualnie przez Biuro Organizacji Widowni. W pozostałych przypadkach obowiązuje Regulamin Zwrotów Biletów przyjęty przez Teatr Kamienica.