Aktualności

Aktualnosc l img 20211215 wa0001

200 spektakl "My, dzieci z dworca Zoo"!

Z wielką radością informujemy, że młodzież z całej Polski już po raz 200 zobaczyła przedstawienie „My, dzieci z dworca Zoo”. Gratulujemy wszystkim Twórcom, a Wam, drodzy Widzowie, dziękujemy za obecność i wspólne przeżywanie teatralnych emocji! W sztuce, którą wyreżyserował Giovanni Castellanos, występują dla Państwa: Magdalena Nieć, Gracja Niedźwiedź, Katarzyna Ptasińska, Dawid Czupryński i Adam Serowaniec.

Spektakle misyjne dla młodzieży stanowią ważny punkt w repertuarze Kamienicy. Myślimy o młodych Widzach i wychodzimy im potrzebom naprzeciw, aby mogli w teatrze poczuć się bezpiecznie, a potem w życiu – zmieniać je na lepsze. „My, dzieci z dworca Zoo” to przedstawia historię 12-letniej narkomanki Christine F. To opowieść nie tylko o skutkach uzależnienia, ale przede wszystkim o tym, jak cienka jest granica między zabawą a tragedią. Twórcy spektaklu w przyjmujący sposób ukazali, czym jest ludzka bezradność w obliczu obojętnego systemu.

Zapraszamy na przedstawienie „My, dzieci z dworca Zoo”, a także dwa pozostałe tytuły misyjne: „Wszechmocni w sieci” oraz „Dopalacze. Siedem stopni donikąd”

Bilety do nabycia w kasie biletowej teatru lub online.