Aktualności

Aktualnosc l dsca1354

Galeria

Spektakl "Trzewiki szczęścia" dla dzieci z Ukrainy

Za nami spektakl "Trzewiki szczęścia" dla dzieci z Ukrainy. To było wielkie wyzwanie: jako pierwsi zagraliśmy spektakl z symultanicznym tłumaczeniem. Przyświecał nam jeden cel, a było nim przywołanie uśmiechu na twarzach najbardziej niewinnych ofiar wojny, i musimy przyznać, że świetnie nam się to udało! 

W bajce wystąpił duet JaHa, czyli Jacek Zawada i Hanna Kochańska. Z teatru wyszło ponad 200 uśmiechniętych, dziecięcych twarzy. Oprócz spektaklu było mnóstwo dodatkowych atrakcji: szczudlarze, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, balony z helem, maskotki, słodki poczęstunek, paczki z upominkami, lody malinoe i poczucie bycia razem - po prostu, pomimo wszystko, z potrzeby serca. 

Najserdeczniej dziękujemy wszystkim Przyjaciołom i Partnerom teatru zaangażowanym w akcję: PKN Orlen, Grycan, Niemirka, Klub Myszki Norki, Fundacja Czerwone Noski, Szkoły Podstawowe nr 1 i nr 3 w Józefowie, Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia Sternik "Strumienie", Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa "Teamwork", Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci najmłodszych. Głęboko wierzymy w to, że dobro wraca, a nasza działalność to znacznie "Więcej niż teatr" - dziękujemy, że jesteście z nami.