Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci ania

300. spektakl "Ani z Zielonego Wzgórza" i spotkanie z Anią Shirley

Uwielbiany przez kolejne pokolenie dzieciaków spektakl "Ania z Zielonego Wzgórza" zostanie zagrany po raz 300! Z tej okazji 5 listopada o 15.00 po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami, a dzieci będą miały możliwość zdobycia autografu Ani oraz zrobienia sobie zdjęcia z obsadą w oryginalnej scenografii.

Ania Shirley, nastoletnia bohaterka kultowej powieści Lucy Maud Montgomery, to romantyczna i osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielką radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Marzycielska Ania ożywa na scenie Teatru Kamienica. Tu skradnie serca swych opiekunów – Maryli i Mateusza, rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego, jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Ania zostanie Waszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełni Wasze serca radością!

Obsada: Olga Sarzyńska/Dominika Majewska/Martyna Bazychowska, Joanna Pach-Żbikowska, Joanna Węgrzynowska, Anna Zagórska, Witold Bieliński/Karol Stępkowski/Cezary Morawski.

Spektakl dla dzieci w wieku 8-13 lat.
Czas trwania spektaklu: 2 godziny z przerwą

BILETY