Spektakle

Test - spektakl sylwestrowy

Elitarna scena, znakomita sztuka, doskonali aktorzy - brzmi kusząco? Emocjonujący wieczór w doborowym towarzystiwe to najlepszy wybór na nadchodzącego Sylwestra! 

Opis spektaklu

Scena Elitarna 31 grudnia należeć będzie do Michaliny Sosny, Darii Widawskiej, Jarosława Boberka i Mariusza Słupińskiego. Będzie to wieczór dla wymagających, przed którymi postawione będzie jedno zasadnicze pytanie - sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? "Test", którego autorem jest Jordi Vallejo Duarri to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku. Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy "Test" – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?

Więcej o spektaklu tutaj.

O wysublimowany smak sylwestrowych wydarzeń zadbają najlepsi kucharze restauracji Nasza Warszawa. W ramach spektaklu, Teatr Kamienica zapewnia lampkę wina oraz przekąski w cenie biletu.

Twórcy

Autor:
Jordi Vallejo Duarri
Reżyseria:
Tomasz Obara
Tytuł oryginału: El test
 
Tłumaczenie: Rubi Birden
 
Scenografia: Andrzej Lewczuk
 
Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
 
Asystentka reż.: Hanna Pastor