Spektakle dla dorosłych

Wariatkowo Sp. z o.o.

Czy zgodzicie się, że w dzisiejszym świecie ciężko nie oszaleć? Najlepszą receptą na wszelkie "odchylenia", staje się pełna humoru i dystansu do rzeczywistości, najnowsza komedia w reżyserii Emiliana Kamińskiego, czyli "Wariatkowo Sp. z o.o.".

Opis spektaklu

Dr Tymian (Michał Sitarski) to szanowany lekarz, żonaty z niezwykle atrakcyjną Teresą (Magdalena Wójcik). Na skutek obopólnego oziębienia, ich niegdyś gorące uczucie ostygło, a jedyne co ich łączy to wspólna klinika. Pewnego dnia szpitalna rutyna, zostaje dosłownie wywrócona do góry nogami. Gorączka poprzedniej nocy, casting na sekretarkę, kontrola NFZ, a w tym wszystkim podejrzenie przestępstwa - czy medycyna jest w stanie sobie z tym poradzić? Choć zadania nie ułatwią żywiołowa Adrianna (Dominika Majewska) i hotelowy rozrabiaka Adrian (Marcin Stępniak), sytuację próbować będą opanować szalony naukowiec dr Prawoślaz (Zbigniew Suszyński/Modest Ruciński) i swojski sierżant Szmalec (Rafał Szałajko).

Pamiętaj drogi Pacjencie! Silny i przewlekły stres jest przyczyną wielu chorób, dlatego uspokój się, wyluzuj, spuść z tonu. Nie wiesz jak to zrobić? Serdecznie zapraszamy na grupową terapię dowcipem i śmiechem do Kamienicy.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

 

Czas trwania spektaklu: 130 minut z przerwą.

 

KLIKNIJ ŻEBY OBEJRZEĆ ZWIASTUN SPEKTAKLU

 

 

 

 

 

 

 

 

Twórcy

Autor:
Joe Orton
Reżyseria:
Emilian Kamiński
Opracowanie reżyserskie: Emilian Kamiński
Tytuł oryginału: What the Butler Saw
Scenografia i Kostiumy: Anna Rudzińska
Charakteryzacja: Katarzyna Szkop 
Kierownik produkcji: Karolina Mieteń
Asystentka reż.: Karolina Mieteń
 
 
 

Galeria zdjęć