Spektakle dla dzieci

Kreska i Kropka na tropie Świętego Mikołaja

„Kreska i Kropka na tropie Świętego Mikołaja” to drugie spotkanie z szalonymi przyjaciółkami, które pokochały już rzesze małych Widzów. Tym razem dzięki magii teatru wyczarują niepowtarzalną świąteczną atmosferę. Za pomocą barw, muzyki oraz elementów interaktywnych bawią i uczą o przyjaźni, kreatywności, akceptacji i wybaczaniu.

Opis spektaklu

Święta za pasem, a dwie przyjaciółki (różne jak… Kreska i Kropka!) wpadają w szał przygotowań. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, bo do Cichego Kątka zawita sam Święty Mikołaj!

Tymczasem nic nie idzie po ich myśli. Bombki się tłuką, w miasteczku wykupiono zapasy mąki, a staw zamarzł i nie można złowić karpia. Na domiar złego Świętego Mikołaja jak nie było, tak nie ma! Zamiast niego zjawia się tajemniczy Pan Przecinek…

Co z tego wszystkiego wyniknie? Czy Kreska i Kropka zdążą przygotować się do świąt i czy wpadną wreszcie na trop spóźniającego się Mikołaja? Przekonacie się w teatrze!

Spektakl w lekki i zabawny sposób opowiada o świątecznym szaleństwie, a także pokazuje, że to nie prezenty, a czas spędzony z bliskimi jest prawdziwą istotą Świąt Bożego Narodzenia.

PREMIERA: 2 GRUDNIA 2023

Spektakl dla dzieci w wieku 3-8 lat.
Czas trwania spektaklu: 60 min bez przerwy


Uprzejmie informujemy, że sprzedaż biletów na przedstawienia grane od poniedziałku do piątku w godzinach porannych odbywa się poprzez kontakt z Biurem Rezewacji Grupowych.
Na te spektakle nie ma podglądu widowni ani możliwości zakupu biletów online.

 

Twórcy

Autor:
Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:
Katarzyna Taracińska-Badura
Tytuł oryginału: Kreska i Kropka na tropie świętego Mikołaja
Opracowanie muzyczne: Anna i Krzysztof Palińscy
Scenografia: Anna Rudzińska
Reżyseria światła: Filip Żygałło
Realizacja dźwięku: Kamil Druzd
Multimedia: Cyprian Kamiński
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
 
 

Galeria zdjęć