Aktualności

Aktualnosc l 2dt3

„Jaś i Małgosia” – premiera w Dzień Dziecka!

Uwaga Dzieci i Rodzice! Teatr Kamienica i muzyczno-teatralny duet JaHa zapraszają na trzecią bajkę z cyklu BAJKI – TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ!

 Spektakl-warsztat „Jaś i Małgosia” miał swoją premierę w Dzień Dziecka, 1 czerwca 2013.
 „Jaś i Małgosia” (wg braci Grimm) to trzecia opracowana przez duet JaHa bajka z cyklu BAJKI – TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ*.  Bohaterowie zabiorą młodych widzów do tajemniczego lasu, w którym odkryją smakowitą chatkę z pierników i poznają jej przebiegłą właścicielkę  – Babę Jagę.
 Dzieci wraz z zagubionym rodzeństwem przeżyją w leśnej krainie niezapomnianą przygodę – będą szukać drogi do domu oraz sposobu na  wydostanie się z rąk niedobrej czarownicy.
 Leśna wyprawa z Jasiem i Małgosią nauczy Młodych Widzów jak przezwyciężyć własne strachy i przekona, że zawsze warto wierzyć w siebie.
 W nagrodę za pomoc w bezpiecznym dotarciu do domu, Jaś i Małgosia odkryją przed dziećmi tajniki magicznych efektów teatralnych – pokażą,  jak zrobić dym w kotle czarownicy, jak światłem wyczarować leśny świat, a także w jaki sposób można ożywić zwierzęta.
 Jak zawsze będzie dużo śpiewu, tańca i rozmów z Młodymi Widzami, a wybrani asystenci otrzymają do wykonania „leśne zadania specjalne”.
 *Każde spotkanie warsztatowe w ramach TWÓRCZYCH SPOTKAŃ Z WYOBRAŹNIĄ jest częścią programu „Mała Kamienica” – ma charakter  edukacyjny i interaktywny, opiera się na dramie pedagogicznej i jest okazją do rozmów z dziećmi na trudne tematy dotyczące wartości. Dzieci  rozwijają także umiejętność nazywania cech charakteru i poznają reguły współżycia z innymi ludźmi.
 Spektakl adresowany jest dla Dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

 

Występują:
Małgosia:
Hanna Kochańska (aktorka warszawskiego Teatru Syrena, producentka własnych przedstawień teatralnych, a także trener twórczości dziecięcej i emisji głosu).
Jaś:
Jacek Zawada (aktor warszawskich teatrów: Roma, Syrena, Rampa, wokalista zespołów Zawada Band i Fancy Club, konferansjer, trener twórczości dziecięcej).
 

Terminy spektakli:
04 czerwca 10:00
05 czerwca 10:00
23 czerwca 12:00
26 czerwca 10:00