Spektakle

Lekko nie będzie

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

Opis spektaklu

„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukania szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski/Tomasz Sapryk) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Julia Rosnowska/Milena Staszuk/Natalia Smagacka) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco (Kacper Kuszewski), wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu…

Czas trwania: 120 min. z przerwą.

 

Twórcy

Autor:
Jean – Claude Islert
Reżyseria:
Tomasz Sapryk
Tłumaczenie: Witold Stefaniak
 
Scenografia: Witek Stefaniak
 
Kostiumy: Joanna Snopek
 
Asystentka reż.: Andżelika Piechowiak
 
Charakteryzacja: Mira Wojtczak
 
Opracowanie muzyczne: Tomasz Sapryk
 
Ruch sceniczny: Tomasz Borkowski
 
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
 
Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski
 

Galeria zdjęć