Aktualności

Aktualnosc l aktualnosc

Patronat honorowy Teatru Kamienica

Teatr Kamienica został patronem honorowym Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej: Pozytywny Egoizm Kampania rusza 20 marca, w Międzynarodowy Dzień Szczęścia.

 20 marca, w Międzynarodowy Dzień Szczęścia, ruszyła Ogólnopolska Kampania Społeczna: Pozytywny Egoizm. Przełącz się na  EkoBycie! Organizatorzy kampanii będą zachęcać do hodowli trawki w celu zwiększenia poziomu zadowolenia i szczęścia w życiu.  Kampanię oficjalnie wspiera Monika Mrozowska, aktorka i zwolenniczka zdrowego stylu życia. Teatr Kamienica objął Kampanię  patronatem honorowym.
 Organizatorzy kampanii chcą w przewrotny sposób zachęcić do zwiększenia poziomu zadowolenia z życia i aktywnej postawy wobec  osiągania szczęścia. Hodowla trawy na głowie symbolizuje przełączenie się na EkoBycie – nowy styl życia, zapewniający szczęście  i spełnienie poprzez dbanie o swój wewnętrzny ekosystem: życiową energię, symbiotyczne relacje, ekologiczne cele już od  wczesnego dzieciństwa.
 Kampania ukazuje ekologiczność w nowym, głębszym rozumieniu, które polega nie tylko na dbaniu o trawniki, sortowaniu śmieci czy  oszczędzaniu wody i energii, ale przede wszystkim na przeniesieniu uwagi z zewnątrz (kariera, pieniądze, opinie ludzi, otoczenie  fizyczne) na siebie i własną relację z otoczeniem.

 

Więcej informacji:
www.ekobycie.pl
www.pozytywnyegoizm.pl

https://www.youtube.com/watch?v=gICC5C8ZjMk