Aktualności

Aktualnosc l kobietoboski diable

Galeria

Promocja książki „Kobieto! Boski diable”

Adam Hanuszkiewicz mawiał, że lepiej niż na teatrze zna się tylko na kobietach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania!

Renata Dymna, Adam Hanuszkiewicz, Janusz B. Roszkowski
 
„Kobieto! Boski diable”
 
Promocja książki odbyła się 12 listopada 

 
Adam Hanuszkiewicz mawiał, że lepiej niż na teatrze zna się tylko na kobietach. Czterokrotnie żonaty, był ich miłośnikiem i wyrafinowanym koneserem. W książce opowiada o swoich przemyśleniach dotyczących odwiecznego obcowania płci i dylematów miłości, zdrady i seksu. Rozmawia niezwykle szczerze o kobietach na scenie i w życiu prywatnym, w polityce i w sztuce, w filmie i modzie. Są to również przemyślenia o relacjach kobiet z mężczyznami w minionym wieku i czasach, które dopiero nadchodzą.
 
Podczas spotkania wystąpili: Edyta Jungowska, Krystyna Kołodziejczyk-Kiksa, Joanna Kurowska, Marlena Miarczyńska, Celina Muza, Hanna Śleszyńska, Maciej Gąsiorek, Piotr Gąsowski, Emilian Kamiński, Maciej Kowalewski, Robert Kudelski, Andrzej Malec, Julian Mere, Andrzej Niemirski, Daniel Olbrychski, Robert Rozmus, Zbigniew Suszyński, Robert Tondera oraz Wiktor Zborowski.
Aktorzy nie tylko czytali fragmenty książki, ale też podzielili się anegdotami oraz wykonali ulubione piosenki Hanuszkiewicza. Po programie artystycznym widzowie przenieśli się do Naszej Warszawy na uroczyste odsłonięcie cegły Adama Hanuszkiewicza.