Aktualności

Aktualnosc l walentynki 1  002

Walentynki w Kamienicy!

Walentynki w Kamienicy to święto wyjątkowe. Specjalnie z myślą o Zakochanych, na 14 lutego przygotowaliśmy nasze repertuarowe bestsellery! 

Serdecznie zapraszamy na przezabawną komedię w gwiazdorskiej obsadzie "Spa, czyli Salon Ponętnych Alternatyw", która wystawiana będzie na scenie Orla. To repertuarowa niespodzianka dla wielbicieli kultowego spektaklu "ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia" i nie tylko! Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. 

Na scenie Elitarnej zaplanowana jest jedyna w swoim rodzaju, teatralna instrukcja obsługi żon, mężów i teściowych - sztuka "Tresowany mężczyzna". Przezabawna komedia, będąca jednocześnie przepisem na to jak rozmawiać z płcią przeciwną. "Tresowany mężczyzna" to szaleńcze kaskady śmiechu, a pod spodem pytania o współczesne, zawiłe relacje między kobietą a mężczyzną.

Oprócz spektakli, przygotowaliśmy również niepowtarzalne, walentynkowe menu. Wspaniała kolacja w restauracji Nasza Warszawa będzie doskonałym uzupełnieniem magicznego wieczoru w Teatrze Kamienica. 

MENU WALENTYNKOWE

Przystawki zimne
Krewetki/salsa z mango/grzanka ziołowa
lub
Tatar wołowy/pikantny korniszon/chips z parmezanu

Zupa
Krem pomidorowo-bazyliowy/świeże zioła/parmezan/grzanka

Dania gorące
Pierś z perliczki/purée z batatów/sos pomarańczowo-winny
lub
Łosoś marynowany w białym winie/karmelizowana brzoskwinia/polenta warzywna

Deser
Torcik szampański/prażona brzoskwinia/sos malinowy

Napoje
Soki owocowe/kawa/herbata
Lampka wina białe/czerwone

Koszt: 120,00 zł/osoba

Rezerwacje:
Tel. 22 624 01 99
E-mail: bilety@teatrkamienica.pl