Aktualności

Aktualnosc l o wiadczenie

Spektakle online

Szanowni Widzowie,

z wielką radością informujemy, iż w ramach programu „Kultura w Sieci”, w przestrzeni internetowej, udostępniliśmy dla Państwa bezpłatnie kilka repertuarowych propozycji na długie, jesienne wieczory. W związku z przyznanym grantem przenieśliśmy w internetową przestrzeń takie tytuły jak „Mój Dzikus” w reżyserii Emiliana Kamińskiego, „Cztery tony podłogi” w reżyserii Olimpii Poniźnik – Burczyk oraz „Czarne serca” w reżyserii Roberta Walkowskiego i Pawła Burczyka. Już od dziś obejrzeć Państwo możecie także multimedialne widowisko pt. „Apel Katyński” w reżyserii Emiliana Kamińskiego, będące hołdem  złożonym ofiarom tragicznych wydarzeń z 1940 roku. Starannie dobierając propozycje spotkań online, nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Dla nich dedykujemy sztukę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym pt. „Kulek” w reżyserii Andrzeja Kałuszki.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez Teatr Kamienica propozycjami spotkań online. Wierzymy, że umilą one Państwu czas i dostarczą mnóstwo pięknych emocji.   

Wszystkie wymienione tytuły udostępniono w dwóch wersjach do wyboru – z audiodeskrypcją oraz w wersji z napisami. Nagrania będą dostępne dla Państwa nieodpłatnie przez następnych sześć miesięcy.
 

SPEKTAKL „MÓJ DZIKUS”

SPEKTAKL „CZTERY TONY PODŁOGI”

SPEKTAKL „CZARNE SERCA”

WIDOWISKO „APEL KATYŃSKI”

SPEKTAKL DLA DZIECI „KULEK”
 

Projekt zrealizowany we współpracy z Narodowym Centrum Kultury.

Projekt dofinansowany ze środków MKiDN.