Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci kumulacja 2

Letnie pokazy przedpremierowe

Drodzy Widowie, 

z wielką radością prezentujemy nowość w repertuarze, wyborną komedię "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" w reżyserii Tomasza Sapryka. Spektakl jest polską prapremierą francuskiej sztuki „Non a l’argent!” Flavi Coste. 

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości - i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.  

Ważne życiowe dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. Na scenie Teatru Kamienica wystąpi wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca kumulacji, Maria Dębska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”.  

Premiera sztuki zaplanowana jest na 17 września, ale już teraz zapraszamy Państwa na letnie pokazy przedpremierowe

Najbliższe spektakle odbędą się już 17, 21, 22 czerwca oraz 4, 30, 31 lipca

Serdecznie zapraszamy!