Aktualności

Aktualnosc l dzien babci kor

Zaproś Babcię i Dziadka do Kamienicy!

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent?

Przychodzimy do Was z propozycją jak w niecodzienny sposób uczcić te święta i sprawić przyjemność Waszym najbliższym.

 

  19 i 21 stycznia zapraszamy Was do Kamienicy na spektakle, które według nas podbiją serca Waszych babć i dziadków.

"Zacznijmy jeszcze raz" -
Szum fal Bałtyku, śpiew mew, gdyńskie plaże- można się zakochać, i to nie tylko w nadmorskim klimacie! Co jednak, jeśli już raz, dawno temu zostało się trafionym przez strzałę Amora i ma się co do jego dobrych intencji sporo wątpliwości? Podobno w życiu najważniejsze są miłość, wiara i nadzieja, więc może warto zacząć jeszcze raz... To urokliwa komedia napisana specjalnie dla Aldony Jankowskiej i Tomasza Sapryka, przez Aleksandrę Wolf. 19 stycznia, godz. 19:30 Scena Orla


"Halo, tu Bielicka! Czyli być jak Hanka" - To muzyczna opowieść o przyjaźni, dla której dystans jest bez znaczenia, wyrzeczeniach, które czasem trzeba podjąć i satysfakcji płynącej ze zrealizowanych marzeń. W spektaklu „Halo, tu Bielicka! Czyli być jak Hanka” nie ujrzycie Państwo próby odwzorowania Hanki Bielickiej. Scenicznej osobowości tej gwiazdy estrady nie da się odtworzyć! Na tym polegał jej geniusz. W obsadzie niezrównana Aldona Jankowska i uzdolniony Marek Sadowski.
21 stycznia, godz. 15:00 i 18:00 Scena Emiliana

A dla niezdecydowanych polecamy niezawodny VOUCHER UPOMINKOWY! Dowolny spektakl, dowolna data i wieczór w Kamienicy z ukochaną osobą.