Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci zakochaj sie

Zakochaj się w Kamienicy. Luty pod znakiem miłości!

Przez cały miesiąc w Kamienicy celebrujemy MIŁOŚĆ!  Zarówno tę romantyczną, jak i rodzinną, przyjacielską, zwierzolubną czy też pasję do tego, co się robi. Mamy dla Was wiele atrakcji, które rozgrzeją Wasze serca, głowy (i żołądki). W lutym wnętrza teatru przejdą romantyczną metamorfozę, a dzięki dekoracjom i strojom przygotowanym na tę okazję miłość będzie dosłownie unosić się w powietrzu.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Konkurs Walentynkowy – do wygrania zaproszenie na spektakl i spotkanie z aktorami!

Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na “Pociąg dla dwojga” oraz spotkanie z Kasią Ankudowicz i Marcinem Perchuciem. Żeby wygrać, wystarczy… powiedzieć coś miłego ukochanej osobie. Trzymajcie rękę na pulsie, wkrótce ogłosimy szczegóły.

Walentynki w Kamienicy

14 lutego to idealny dzień na randkę, czy to z drugą połówką, czy z mamą, tatą, kolegą lub koleżanką. Tego dnia gramy dwa spektakle: francuską komedię “Lekko nie będzie” o miłości przeciw konwenansom oraz pełen czeskiego humoru “Pociąg dla dwojga” o miłości wbrew przeciwnościom w szalonych latach 70’.

Po spektaklu dla tych, którzy chcą przedłużyć romantyczny wieczór, przygotowaliśmy niespodziankę – elegancką walentynkową kolację przy świecach w teatrze. Proponujemy aż 3 apetyczne warianty menu. Na każdą składa się przystawka, danie główne, deser oraz lampka wina lub napój bezalkoholowy. Rezerwacje zbieramy do 10 lutego na  https://teatrkamienica.goorder.pl/ Liczba stolików ograniczona!

Tramwaj zwany zakochaniem

Szykujemy też coś dla spacerowiczów. Od 1 lutego w naszym tramwaju będą czekać na Was romantyczne niespodzianki. Wstąpcie i zobaczcie!