Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci benefis

Benefis Elżbiety Jarosik

Piękny czerwcowy wieczór, doborowe towarzystwo, niezapomniane przeboje i... wielka NIESPODZIANKA!

Wczoraj w Teatrze Kamienica odbył się benefis 50-lecia pracy artystycznej utalentowanej, pełnej wdzięku i niesamowicie charyzmatycznej aktorki, która jest w naszej teatralnej rodzinie od lat! Wspaniała Elżbieta Jarosik w 2009 r. wraz z ekipą premierowego spektaklu "Botox" w reżyserii Emiliana Kamińskiego, inaugurowała otwarcie Sceny Orlej. Obecnie na tej samej scenie znakomite aktorstwo Eli można podziwiać w "Czarnej komedii" w reżyserii Tomasza Sapryka oraz "Niespodziance" w reżyserii Emiliana Kamińskiego.

Dlatego też nie mogło być inaczej, ten jubileusz musiał odbyć się w Kamienicy! A wszystko w formie niespodzianki dla naszej jubilatki, która niczego się nie spodziewając i nie podejrzewając, przyjechała do teatru by jak zwykle zagrać spektakl. Sprawcą całego "zamieszania" była córka Gwiazdy, Ania, która pełniła również rolę prowadzącej wydarzenie. Na kamienicznej scenie, specjalnie dla Eli, wystąpili jej bliscy i znajomi, m.in. Marek Kaliszuk w trzech zupełnie różnych aranżacjach: "Bądź moim natchnieniem", "Relax, take it easy" oraz "Miłość Ci wszystko wybaczy"; Joanna Liszowska, która dosłownie rozniosła scenę w piosence "The Best" z repertuaru Tiny Turner; wspaniała Joanna Kurowska, która wprowadziła włoski klimat utworem "Gigi L'Amoroso" oraz wielu innych wspaniałych artystów. Po części oficjalnej przyszedł czas na bankiet i wyśmienity tort. Długim rozmowom, gratulacjom i podziękowaniom nie było końca.

Raz jeszcze gratulujemy Gwieździe wczorajszego wieczoru tak znamienitego jubileuszu i życzymy jej kolejnych lat na scenie i planie filmowym, barwnych postaci do wykreowania oraz wielu nowych wyzwań zawodowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, artystom występującym na scenie oraz przedstawicielom mediów za obecność.

Za współpracę przy wydarzeniu dziękujemy również: Top Party Box, Wiktorowi Kiełczykowskiemu, Annie Korzeniak-Nadowskiej.