Dyrekcja naczelna i artystyczna
Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora


Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail:  biuro@teatrkamienica.pl

Kasa biletowa 

Poniedziałek - nieczynne

Wtorek - Piątek - 9:00 - 19:00 (przerwa od 13:30 do 14:00)

Sobota - Niedziela -11:00 - 19:00 

Oraz zawsze:

- na 1 godzinę przed spektaklami porannymi;
- na 2 godziny przed spektaklami wieczornymi;
- do rozpoczęcia ostatniego spektaklu.

tel.
22 624 01 99 
mail: bilety@teatrkamienica.pl                                              kup bilet online
 

W sprawach rezerwacji do Państwa dyspozycji pozostaje Biuro Organizacji Widowni:

Anna Szydelska kom. 601 177 161 
Olga Rawska kom. 601 464 564 
Aleksandra Cieślak kom. 601 511 488 
Anna Świętochowska kom. 601 150 147 

Dyrektor zarządzający
Kajetan Kamiński
tel.
662 333 535
mail:
kajetan.kaminski@teatrkamienica.pl
 
Prokurent Teatru Kamienica i Fundacji ATUT
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail:
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Manager ds. pr i komunikacji marketingowej
Patrycja Pawlik
kom.
601 145 101
mail:
publicrelations@teatrkamienica.pl
Organizacja wydarzeń, wynajem powierzchni
Księgowość i kadry
Jadwiga Pojda

Główna Księgowa

tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
 
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail:
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Agnieszka Bancerz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
a.bancerz@teatrkamienica.pl
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska

Kierownik Działu Sprzedaży i Biura Organizacji Widowni
kom. 601 177 161
mail: rezerwacje@teatrkamienica.pl

Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail:
o.rawska@teatrkamienica.pl
Aleksandra Cieślak
kom.
601 511 488
mail:
a.cieslak@teatrkamienica.pl
Anna Świętochowska
kom.
601 150 147
mail:
a.swietochowska@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej/ impresariat
Karolina Mieteń
kom.
601 145 111
mail:
koordynacja@teatrkamienica.pl
Kierownik zespołu realizatorów
Łukasz Faliński
kom.
885 712 712
mail:
lukasz.falinski@teatrkamienica.pl
Kierownik Pracowni Kostiumów i Charakteryzacji
Katarzyna Szkop
kom.
605 522 884
mail:
k.szkop@teatrkamienica.pl
 
Koordynacja pracy technicznej
Kamil Kopa
kom.
501 259 190
mail:
k.kopa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań “Kamienica”
Maciej Słowikowski
kom.
601 163 180
mail:
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
 
 
Dane kontaktowe
Teatr kamienica                                  Inspektor Ochrony Danych 

Al. Solidarności 93                                 Anna Buczyńska - Borowy

00-144 Warszawa                                  mail: IOD@teatrkamienica.pl

 
Szkoła Rzemiosł Artystycznych KamArti      

Al. Solidarności 93 lok.4, 00-144 Warszawa

kom. 603 219 209

mail: sekretariat@kamarti.pl

Mapa dojazdu