Dyrekcja naczelna i artystyczna
Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora


Sekretariat
Joanna Szewczyk
tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
Kasa biletowa

 

Poniedziałek - piatek w godzinach 9:00 - 19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu.

Przerwa w godzinach 15:00 - 16:00

Sobota - niedziela w godzinach 11.00 - 19:00 lub do rozpoczęcia spektaklu.

tel.
22 624 01 99
mail:
bilety@teatrkamienica.pl
 
Rezerwacje grupowe
tel.
22 654 03 41 (pn - pt w godz. 9:00-17:00)
 
Dyrektor zarządzający
Monika Dziekan
tel.
22 620 12 63
mail:
m.dziekan@teatrkamienica.pl
Pełnomonik ds. administracyjnych i literackich
Andrzej Leśniewski
tel.
22 620 12 63, wew. 19
mail:
andrzej.lesniewski@teatrkamienica.pl
Manager ds. pr i komunikacji marketingowej
Patrycja Pawlik
kom.
601 145 101
mail:
pr@teatrkamienica.pl
Organizacja wydarzeń, wynajem powierzchni
Księgowość i kadry
Jadwiga Pojda

Główna Księgowa

tel.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Renata Abramowicz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
r.abramowicz@teatrkamienica.pl
Agnieszka Bancerz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
a.bancerz@teatrkamienica.pl
Biuro organizacji widowni
Anna Szydelska

Kierownik Działu Sprzedaży i Biura Organizacji Widowni
kom:601 177 161
mail:rezerwacje@teatrkamienica.pl

Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail:
o.rawska@teatrkamienica.pl
Aleksandra Cieślak
kom.
601 511 488
mail:
a.cieslak@teatrkamienica.pl
Julita Kwapisiewicz
kom.
601 150 147
mail:
j.kwapisiewicz@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej/ impresariat
Karolina Gromadzka
kom.
601 145 111
mail:
koordynacja@teatrkamienica.pl
Manager ds. gastronomii
Sebastian Antoszewski
kom.
601 287 985
mail:
s.antoszewski@teatrkamienica.pl
Pracownia Kostiumów i Charakteryzacji
Agnieszka Prokopczuk
mail:
a.prokopczuk@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy technicznej
Michał Golasa
kom.
885 712 712
mail:
m.golasa@teatrkamienica.pl
Studio nagrań “Kamienica”
Maciej Słowikowski
kom.
601 163 180
mail:
m.slowikowski@teatrkamienica.pl
Dane kontaktowe
Teatr kamienica

Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa

 

Inspektor Ochrony Danych

Maria Lothamer

IOD@teatrkamienica.pl

Mapa dojazdu