Dyrekcja naczelna i artystyczna
Emilian Kamiński

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Justyna Sieńczyłło

Zastępca Dyrektora

Rezerwacje grupowe 
Anna Szydelska

Kierownik Działu Sprzedaży i Biura Organizacji Widowni
kom. 601 177 161
mail: a.szydelska@teatrkamienica.pl

Olga Rawska
kom.
601 464 564
mail:
o.rawska@teatrkamienica.pl
Aleksandra Urbanowicz
kom.
601 511 488
mail:
a.urbanowicz@teatrkamienica.pl
Anna Świętochowska
kom.
601 150 147
mail:
a.swietochowska@teatrkamienica.pl

Sekretariat
Joanna Szewczyk
kom.
22 620 12 63
mail:
biuro@teatrkamienica.pl
 
Kasa biletowa

Poniedziałek - nieczynne
Wtorek - Piątek - 9:00 - 19:00 (przerwa od 13:30 do 14:00)
Sobota - Niedziela -11:00 - 19:00 

Oraz zawsze:
- na 1 godzinę przed spektaklami porannymi;
- na 2 godziny przed spektaklami wieczornymi;
- do rozpoczęcia ostatniego spektaklu.

tel.
22 624 01 99
mail:
bilety@teatrkamienica.pl
  kup bilet online
 

W sprawach rezerwacji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 do Państwa dyspozycji pozostaje Biuro Organizacji Widowni/Rezerwacje Grupowe
 

P.O. Manager ds. pr i komunikacji marketingowej

Piotr Pasztaleniec
kom.
601 287 985
mail:publicrelations@teatrkamienica.pl
Organizacja wydarzeń, wynajem powierzchni
  Joanna Radziwonowicz 

   kom.601 197 157

   mail: event@teatrkamienica.pl 

 Koordynator Gastronomii/ Rezerwacje Kawiarnia     
      Natalia Radziwonowicz

        kom. 725 413 615   

       mail: n.radziwonowicz@teatrkamienica.pl

Księgowość i kadry
Małgorzata Wojszczuk
tel.
22 620 12 63 wew. 21
mail:
m.wojszczuk@teatrkamienica.pl
Agnieszka Bancerz
tel.
22 620 12 63 wew. 20
mail:
a.bancerz@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy artystycznej/ impresariat/ spektakle wyjazdowe
Karolina Mieteń
 kom.
601 145 111
mail:
koordynacja@teatrkamienica.pl   
Studio nagrań 
Maciej Słowikowski

 kom.601 163 180 

mail:m.slowikowski@teatrkamienica.pl

Kierownik zespołu realizatorów
Łukasz Faliński
kom.
885 712 712
mail:
l.falinski@teatrkamienica.pl
Kierownik Pracowni Kostiumów i Charakteryzacji
Katarzyna Szkop
kom.
605 522 884
mail:
k.szkop@teatrkamienica.pl
Koordynacja pracy technicznej
Kamil Kopa
kom.
501 259 190
mail:
k.kopa@teatrkamienica.pl
Manager Teatru 
Kajetan Igor Kamiński
kom.
662333535
mail:
kajetan.kaminski@teatrkamienica.pl
Dane kontaktowe
Teatr kamienica                                  Inspektor Ochrony Danych 

Al. Solidarności 93                                 Anna Buczyńska - Borowy

00-144 Warszawa                                  mail: IOD@teatrkamienica.pl

 
Szkoła Rzemiosł Artystycznych KamArti      

Al. Solidarności 93 lok.4, 00-144 Warszawa

kom. 603 219 209

mail: sekretariat@kamarti.pl

Mapa dojazdu