Spektakle

Kobieta, która ugotowała męża - spektakl sylwestrowy

Elitarna scena, znakomita sztuka, doskonali aktorzy - brzmi kusząco? Emocjonujący wieczór w doborowym towarzystiwe to najlepszy wybór na nadchodzącego Sylwestra! 

Opis spektaklu

Już 31 grudnia, na Scenie Elitarnej zgotujemy Państwu wyborny wieczór. Daniem głównym, polecanym przez najbardziej wymagających smakoszy, będzie spektakl "Kobieta, która ugotowała męża" w reżyserii Tomasza Obary. 

Hilary to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę.

„Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską. 

Podczas najważniejszego w roku wieczoru wystąpią przed Państwem: Marta Chodorowska, Dorota Chotecka i Jacek Lenartowicz.

Godziny spektaklu: 17.30 oraz 21.00.

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Zapraszamy do rezerwacji już dziś! 

Twórcy

Autor:
Debbie Isitt
Reżyseria:
Tomasz Obara
Tytuł oryginału: The Woman Who Cooked Her Husband
 
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
 
Scenografia: Agnieszka Prokopczuk
 
Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
 
Kierownik produkcji: Alicja Sipa
 
 

Galeria zdjęć