Spektakle

Karuzela z uczuciami - spektakl sylwestrowy

Kiedy wszędzie słychać muzykę, dźwięki odkorkowanego szampana, a niebo złocą fajerwerki, Teatr Kamienica zaprasza na jedyny taki spektakl muzyczny! W wieczór sylwestrowy polecamy dać się ponieść chwili, miłosnym uniesieniom i dołączyć do szalonej „Karuzeli z uczuciami”.

 

Opis spektaklu

Jak znaleźć miłość? Gdzie spotkać tę wyjątkową osobę w skomplikowanym świecie relacji damsko-męskich? A gdy się już znajdzie – jak ją utrzymać? Te i inne rozterki miłosne podejmą z humorem Agnieszka Wielgosz i Marek Sadowski w wyjątkowym koncercie autorskich piosenek na dwa głosy. W barwnym spektaklu muzycznym nie tylko zanurzą się w feerię uczuć, ale także stworzą kompozycję rozmaitych gatunków muzycznych – od piosenki aktorskiej poprzez bluesa, popową balladę i jazz aż po reggae. Porywająca muzyka wzbogacona zostanie żywym dialogiem z publicznością.

W tej szalonej karuzeli emocji, stylów i konwencji artyści udowodnią, że o miłości można mówić na wiele sposobów. Z humorem i dystansem przyjrzą się nie tylko miłosnym uniesieniom, ale też błędom i wypaczeniom.

„Karuzela z uczuciami” to idealna propozycja dla tych, którzy są, byli lub planują być zakochani!

Czas trwania: 90 minut (bez przerwy)

W ramach spektaklu, Teatr Kamienica zapewnia lampkę wina oraz przekąski w cenie biletu.

Godz. 17:00 - przekąski i lampka wina serwowane będą przed spektaklem.
Godz. 20:00 - przekąski i lampka wina serwowane będą przed i po spektaklu.

Twórcy

Autor:
Marek Sadowski i Patryk Skarbek-Tłuchowski
Reżyseria:
Marek Sadowski

Asystentka reżysera: Agnieszka Wielgosz
Opieka kostiumograficzna: Anna Rudzińska
Reżyseria i realizacja światła: Filip Żygałło
Fot.: Rafał Latoszek