Spektakle dla dorosłych

Jak nie ja, to kto? - występ sylwestrowy

Nowy rok najlepiej przywitać w doskonałym humorze. Już 31 grudnia, w Teatrze Kamienica o pozytywne nastawienie na kolejne 365 dni zadba jedyna i niepowtarzalna Aldona Jankowska. 

Opis spektaklu

Życie artystyczne tej uzdolnionej blondynki mogłoby być proste i usłane sukcesami, gdyby nie zgubna namiętność do popisów estradowych. Tego wyjątkowego wieczoru, na scenie Piwnica Warsza, aktorka proponuje kabaretową formę estradową z najwyższej półki, czyli stand-up comedy, podczas którego zaprezentuje brawurowe monologi satyryczne i rasowe piosenki kabaretowe. Aldona Jankowska, porównywana często przez recenzentów do Hanki Bielickiej, zaprezentuje nie tylko wrodzony talent komediowy, ale też opanowaną przez siebie po mistrzowsku, sztukę improwizacji. Należy dodać, że wielkim atutem tego programu jest wysmakowana, pełna delikatnego humoru konferensjerka, Henryka Pasiuta. 

O wysublimowany smak sylwestrowych wydarzeń zadbają najlepsi kucharze restauracji Nasza Warszawa. W ramach występu o Teatr Kamienica zapewnia lampkę wina oraz przekąski w cenie biletu.

Twórcy

Autor:
Aldona Jankowska
Reżyseria:
Aldona Jankowska
 
 

Obsada