Aktualności

Aktualnosc l prezesi wolontariusze

„Czerwony kapturek”, czyli prezesi dla dzieci

11 czerwca ponad 180 dzieci wzięło udział w wydarzeniu "Dzień Dziecka z Prezesami-wolontariuszami w Teatrze". Liderzy biznesu już po raz trzeci wzięli czynny udział w imprezie, wcielając się w rolę personelu teatralnego.

 
Spektakl „Czerwony Kapturek” został przygotowany specjalnie dla dzieci przez Koalicję „Prezesi-wolontariusze 2011” w ramach programu wolontariackiego pracowników krakowskiej firmy Capgemini.
 
Podczas wizyty w teatrze na dzieci czekało 7 Prezesów-wolontariuszy: Maciej Szwarc (Prezes AXA Polska), Paweł Ornatek (Lyreco), Marek Jurkiewicz (Start People), Seweryn Jakubiec (ICP Group), Paweł Kacprzyk (Medicover), Egidius Vreuls (Otto Polska), Marek Kuzaka (AMS). W akcji jako wolontariusze wezmą udział także pracownicy powyższych firm.
 
W tym roku Prezesi-wolontariusze zaprosili na przedstawienie ponad 180 dzieci z ośrodków współpracujących z firmami będących w Koalicji oraz ośrodków „Działaj Lokalnie”. Na dzieci po spektaklu czekał poczęstunek oraz upominki przygotowane przez firmy: Otto Polska, Lyreco oraz Danone.