Aktualności

Aktualnosc l layout

Galeria

Ogólnopolska Kampania Społeczna Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! Przystanek Wrocław

8 czerwca br. we wrocławskim Imparcie odbyło się kolejne wydarzenie, organizowane w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie!

Twórcy Kampanii przez dziewięć miesięcy jeżdżą po Polsce i przekonują, by aktywnie dbać o swoje szczęście poprzez uporządkowanie wewnętrznego „ekosystemu” – naszych emocji, myśli, relacji z innymi, wewnętrznej energii.
Spotkania cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. I tym razem wrocławianie tłumnie przybyli na warsztaty prowadzone przez  dr. Tomasza Skalskiego (filozofa, socjologa, coacha, twórcy pozytywnego egoizmu) – o godzinie 10.00 sala Impartu była wypełniona  po brzegi.  

Spotkanie poprowadził charyzmatyczny duet: Dagmara i Tomasz Skalscy, którzy są pomysłodawcami Akcji i od pięciu lat w swoim domu trenują Pozytywny Egoizm. Centralny punkt programu stanowiły warsztaty promujące świadomy i zdrowy styl życia.

Tomasz Skalski zabrał Uczestników w inspirującą podróż w głąb siebie w trakcie, której można było rozpoznać swój ekosystem i zrozumieć jego złożoność, przejść przez różne stadia wewnętrznego rozwoju i odpowiedzieć sobie na pytanie czy na co dzień rozwijamy się czy dokonujemy regresji. Uczestnicy poznali narzędzia panowania nad emocjami np. audyt emocjonalny. Otrzymali odpowiedź na pytanie: Jak radzić sobie z „wampirami energetycznymi” a także co to znaczy traktować swoje ciało jak przyjaciela. Nie zabrakło też rozciągania ciała w kilku pozycjach jogi czy technik oddechowych i relaksacyjnych.

  

Na zakończenie części warsztatowej zebrani uczestnicy wzięli udział w interaktywnym warsztacie „mała wielka pielęgnacja według tołpa®, czyli jak wydawać mniej na kosmetyki”, prowadzonym przez kosmetolog Lidię łodzińską – Szafrańską i aktora Bartosza Woźnego.

Spotkanie zakończyło się indywidualnymi poradami i zabiegami dermokonsultantek tołpa.®, oraz degustacją produktów marki Gomar Pińczów. W przerwach Uczestnicy mogli także zapoznać się z najnowszą kolekcją firmy Stegu – odpowiednią do minimalistycznych wnętrz serią Wood Collection.
Partnerzy Strategiczni Akcji ufundowali nagrody dla Uczestników: kosmetyki i vouchery do Tołpa SPA Borowinowego® od marki tołpa.® , kosze z produktami marki Gomar Pińczów oraz płyty DVD z warsztatem multimedialnym z pozytywnego egoizmu. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty od partnerów strategicznych Kampanii – zestawy kosmetyków o wartości 50 zł od marki tołpa.® oraz soki marki Gomar Pińczów.
Uczestnicy wskazywali, że na spotkaniu otrzymali ogromną dawkę wiedzy i pozytywnej energii:)
Kampania w tym roku zawita jeszcze do 4 miast: Krakowa, Katowic, Trójmiasta i Warszawy.
Zobacz relację ze spotkania we Wrocławiu.

https://www.youtube.com/watch?v=f-EVPJRSOXk

Najbliższe spotkanie 22 czerwca w Krakowie w Klubie Lizard King ul. Św. Tomasza 11a od godziny 10.00 do 17.00
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, TO JEDYNE SPOTKANIE W KRAKOWIE W RAMACH KAMPANII.
Zarezerwuj miejsca już teraz:
e-mail: biuro@projektegoistka.pl
tel. 32 209 52 87 lub 723 783 471
więcej na www.pozytywnyegoizm.pl
INWESTYCJA: 37 zł Zysk: bezcenny
Kampania społeczna ma charakter non – profit. Opłata 37 zł przeznaczona jest na działania organizacyjne, tj. zapewnienie serwisu kawowego i przekąsek podczas wydarzenia.
Partnerzy Strategiczni: Tołpa, Gomar Pińczów, Stegu
Patron honorowy: Teatr Kamienica
Patroni Medialni: Malemen, Magazyn E!stillo, Miasto Kobiet, Radio Kolor, Styl.pl, PokaPoka
W tym roku akcję wspierają: Monika Mrozowska, Małgorzata Braunek, Emilian Kamiński.