Aktualności

Aktualnosc l teczowy dom 160

Galeria

Koncert Fundacji Tęczowy Dom

18 stycznia w Teatrze Kamienica odbył się XII Koncert Fundacji „Tęczowy Dom”.

Gości powitali Ambasadorka Fundacji i Dyrektorka Teatru Justyna Sieńczyłło oraz Prezes Fundacji  Andrzej Krajewski wraz z panią wiceprezes Ewą Osiewicz-Maciejczyk.

Przedstawiciele Fundacji zaprezentowali działania i osiągnięcia Fundacji oraz podopiecznych, wszyscy goście mogli obejrzeć krótki film ,który obrazowo i bardzo ciepło opowiadał o podopiecznych i ostatnich wydarzeniach w Fundacji.

 Prowadzący Koncert Pan Tadeusz Sznuk oczarował wszystkich zebranych swoją niezwykłą klasą  i niepowtarzalnym głosem.

 Aukcją obrazów i zestawów sportowych  znakomicie i w brawurowy sposób pokierował Paweł Burczyk. Dochód z Aukcji przekazano na pomoc dla podopiecznych Fundacji „Tęczowy Dom”.

Koncert  dla obecnych na sali przyjaciół Fundacji, rodziców i dzieci rozpoczął się od występu utalentowanej młodzieży Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 im. Z. Brzewskiego w Warszawie. Orkiestra Smyczkowa pod dyr. Andrzeja Gębskiego wraz z młodymi solistkami Kamilą Kamizelą i Zuzanną Jurczak zachwyciły publiczność.

Drugą część Koncertu rozpoczęła Pani Marta Zamojska-Makowska, znakomita artystka -  sopran koloraturowy wraz z towarzyszącą jej pianistką Katarzyną  Glensk. Był to piękny ,urzekający występ, który zabrał gości w niezwykły świat Opery.

 Specjalnym Gościem i gwiazdą wieczoru była Grupa MoCarta kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego.

Panowie w składzie: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolesław Błaszczyk już pierwszym utworem porwali gości i wprowadzając znakomity nastrój.

Był to niezwykły Koncert, który dzięki wspaniałym wykonawcom stał się również niezapomnianą  przygodą z muzyką.

Goście obecni na Koncercie otrzymali drobne upominki od sponsora Fundacji firmy włoskiej marki kosmetyków L"Erbolario.

 Fundacja "Tęczowy Dom" pragnie podziękować wszystkim, którzy wsparli nasze działania i przyczynili się do organizacji Koncertu.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy podarowali nam przedmioty na naszą Aukcje Charytatywną.

Fundacji Polska  Drewniana za otrzymane od niej obrazy, Fundacji Legia ,która przekazała zestaw sportowy z autografami piłkarzy (koszulka na stulecie Klubu ,piłka i vouchery na mecze),oraz panu Jerzemu Dudkowi za zestawy  podpisaną  Koszulkę i  książkę.

Dziękujemy wszystkim ,którzy wzięli udział w naszej Aukcji  i gratulujemy wygranym.

Szczególnie serdecznie podziękowania kierujemy na ręce: gospodarzy i pracowników Teatru Kamienica -  za gościnę i udostępnienie Teatru oraz pomoc w organizacji Koncertu; wszystkich wykonawców, którzy uświetnili nasz koncert swoim występem  - za ten wyjątkowo miły i spędzony we wspaniałej atmosferze wieczór. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom  Fundacji „Tęczowy Dom” oraz  Gimnazjum nr.142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. R. Schumana w Warszawie .

Dziękujemy wszystkim  darczyńcom, którzy przekazali na loterię książki, płyty,  inne przedmioty oraz  upominki;
rodzicom, przyjaciołom oraz wszystkim Gościom za przybycie i dołożenie cegiełki do budowy naszego „Tęczowego Domu” .

Tegoroczny Koncert na pewno długo pozostanie w naszych wspomnieniach.