Aktualności

Aktualnosc l 0h3a2066

Wygraj kolację z aktorami!

„Kolacja na cztery ręce” z konkursem

Teatr Kamienica przygotował wielką niespodziankę dla publiczności spektaklu „Kolacja na cztery ręce”. Wśród widzów przedstawienia, które odbędzie się 25 kwietnia (środa) o godz. 19.30 rozlosowany zostanie voucher na kolację z Emilianem Kamińskim i Maciejem Miecznikowskim w restauracji Nasza Warszawa.

Aromat świeżych warzyw i owoców, pachnąca zupa grzybowa oraz najbardziej wyszukane gatunki owoców morza – barokowy przepych „Kolacji na cztery ręce” może oszałamiać. Do stołu, a właściwie do fortepianu zasiada dwóch wielkich kompozytorów XVIII wieku – Jerzy Fryderyk Haendel (Emilian Kamiński) i Jan Sebastian Bach (Olaf Lubaszenko). Ich słownemu pojedynkowi przygląda się tajemniczy i dowcipny miłośnik opery, kamerdyner Schmidt (Maciej Miecznikowski).

Kolacja na cztery ręce” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego to przedstawienie szlachetne, budzące salwy szczerego śmiechu. Podczas przedstawienia prezentowany jest prawdziwy aktorski kunszt, dzięki czemu Widzowie przypominają sobie, czym może być teatr.

Zarezerwuj miejsce na spektakl!

Regulamin konkursu dostępny jest w kasie Teatru Kamienica.