Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci rekrutacja

Galeria

Szkoła Artystyczna KamArti zaprasza!

Teatr Kamienica edukuje i otwiera drzwi do kariery w branży. 

Chcemy podzielić się z Państwem (naszymi Widzami, Partnerami, Przyjaciółmi) informacją o kolejnym naborze do naszej wyjątkowej Szkoły Artystycznej.

KamArti to młodsze dziecko rozwijające się przy Teatrze Kamienica, spełnione marzenie aktora, reżysera, założyciela Teatru Kamienica – Emiliana Kamińskiego. Szkoła ma za zadanie kształcić: profesjonalnych ekspertów, fachowców – bez których wsparcia, praca aktora czy artysty – nie byłaby możliwa…

Przekazujemy zatem informację, że rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 już trwa (matura nie jest wymagana). Zapraszamy do podjęcia nauki na jednej z trzech specjalizacji: KREACJA I WIZERUNEK SCENICZNY, REALIZACJE INTERMEDIALNE oraz TECHNIKI SCENOGRAFICZNE.

Dla Kogo jest KamArti?

Zapraszamy do nas Osoby, które pasjonuje tworzenie „od kuchni” m.in.: teatru, filmu, produkcja wydarzeń, oprawa multimedialna. KamArti jest gwarantem realizacji zawodowych marzeń. To edukacja oparta o wyjątkowy program nauczania (nastawiony na aspekty praktycznej nauki zawodu). Stworzyliśmy komfortowe i przystosowanemu odpowiednio do nauki zaplecze szkoły, w tym zapewniliśmy nowoczesne wyposażenie techniczne.

KamArti to oczywiście wiedza, przekazywana przez profesjonalnych i doświadczonych wykładowców - praktyków.

Edukacja w szkole nastawiona jest na zdobywanie doświadczenia w naturalnych warunkach pracy, czyli w przestrzeniach Teatru Kamienica. Uczniowie mają okazję pracować przy produkcjach powstających w teatrze, korzystają z nowoczesnych multimedialnych sprzętów czy studia nagrań.

Szanujemy czas naszych Studentów i dbamy o komfort zdobywania przez nich wiedzy, dlatego wszystkie nasze zajęcia odbywają się w Centrum Warszawy w przestrzeniach szkoły i przyległym do niej Teatrze Kamienica.

Stawiamy na zdobywanie praktycznych umiejętności i pracę w kameralnych grupach. Jesteśmy szkołą policealną z uprawnieniami szkoły publicznej.

Aktualnie posiadamy ciekawą promocyjną ofertę rekrutacyjną.

Szanowni Państwo, przekażcie nasze zaproszenie dalej.

Niech talenty rozwijają się w przyjaznym środowisku pod okiem wybitnych ekspertów!

W maju i sierpniu zapraszamy na kolejne egzaminy wstępne na rok szkolny 2021/2022!

Więcej szczegółów: www.kamarti.pl

Kontakt:  e-mail: sekretariat@kamarti.pl, telefon: 603 219 209