Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci sylwester  004

Ostatnie miejsca na sylwestrowy spektakl

3,2,1… przed Państwem Sylwester 2021 w Kamienicy! Na piątkowy wieczór 31 grudnia przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy tytuł: „Upiór w kuchni”. Zapewniamy, że w Nowy Rok wejdziemy z teatralnym przytupem, gromkim śmiechem, ale przede wszystkim – w doborowym towarzystwie. Sposób na niebanalny Sylwester? Spotkajmy się w Kamienicy! 

Upiór w kuchni

W sylwestrowy wieczór, tylko w Kamienicy, przeniesiemy się do małego angielskiego pensjonatu na peryferiach miasta. Gwiazdorska obsada, wyjątkowy klimat teatru, a w tym wszystkim… upiór! Na dodatek w  kuchni! Co z tego wyniknie? Dla spektaklu – nie zdradzimy, ale widzowie z pewnością mogą liczyć na  potwornie zabawny wieczór.

Dystyngowana starsza pani i jej przesympatyczna córka, ich tajemniczy goście mający niejedno na sumieniu, niewyjaśnione zaginięcia oraz upiorna zagadka w tle... Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji „Kobra”, który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl „Upiór w kuchni” Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. Dziś ta niezwykła komedia z dreszczykiem rozegra się na deskach Teatru Kamienica, tworząc prawdziwie wyjątkowe widowisko łączące w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii.

Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, podobno... Teatralna iluzja, surrealistyczna przestrzeń i odwieczne pytanie – kto jest winny i co się stało z ofiarą? Zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. Reżyserii podjął się Tomasz Sapryk. W spektaklu występują: Maria PakulnisAndżelika Piechowiak Marcin Troński Tomasz SaprykSebastian KonradJerzy BończakMichał Piela oraz Sławomir Orzechowski. „Upiór w kuchni” to idealna propozycja dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie, jak również dla tych, którzy chcą poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii – która działa ze zdwojoną siłą ostatniego dnia roku!

Czas trwania: 120 minut z przerwą
Uwaga: Podczas spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.

Tego wieczoru na każdego widza czeka lampka wina w cenie biletu.