Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci upior sylwester

Sylwestrowy wieczór w Kamienicy

Gwiazdorska obsada, dreszczyk emocji oraz szampańska atmosfera – to wszystko, w najważniejszy wieczór w roku, proponuje Państwu Teatr Kamienica.

Już 31 grudnia, o godz. 18.00 i 21.30, zapraszamy na teatralną wersję słynnego hitu Teatru Sensacji „Kobra”- spektakl „Upiór w kuchni” w reżyserii Tomasza Sapryka. Sztuka ta jest prawdziwie wyjątkowym widowiskiem łączącym w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii. Podczas sylwestrowego wieczoru wystąpią dla Państwa: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Jerzy Bończak, Michał Piela, Sławomir Orzechowski, Marcin Troński, Tomasz Sapryk oraz Sebastian Konrad.

Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, podobno... Teatralna iluzja, surrealistyczna przestrzeń i odwieczne pytanie – kto jest winny i co się stało z ofiarą? Zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. „Upiór w kuchni” to idealna propozycja dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie, jak również dla tych, którzy chcą poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii – która działa ze zdwojoną siłą ostatniego dnia roku! 

Czas trwania: 120 minut z przerwą.
Uwaga: Podczas spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.
Lampka wina w cenie biletu.