Aktualności

Aktualnosc l aktualnosci dzien dziadkow

Szukasz prezentu?

Jak sprawić przyjemność ukochanej Babci? Jaki prezent spełni wymagania Dziadka? Przychodzimy z odpowiedzią! Specjalnie przed zbliżającymi się 21 i 22 stycznia świętami, wybraliśmy spektakle, które według nas podbiją serca Waszych najbliższych.

A oto TOP 3:
- "Wiera Gran" - muzyczna opowieść o polskiej śpiewaczce i aktorce kabaretowej żydowskiego pochodzenia. O wielkiej, ale zapomnianej gwieździe estrady. W roli tytułowej Justyna Sieńczyłło, w towarzystwie Macieja Wierzbickiego.
- "Halo, tu Bielicka! Czyli być jak Hanka" - nasza ostatnia premiera - pełen wdzięku spektakl o przyjaźni, dla której dystans jest bez znaczenia, wyrzeczeniach, które czasem trzeba podjąć i satysfakcji płynącej ze zrealizowanych marzeń.  W obsadzie niezrównana Aldona Jankowska i uzdolniony Marek Sadowski.
- "Metoda na wnuczka" - totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Doborowy skład aktorski zadba o najwyższy poziom zabawy: Aldona Jankowska/Maria Winiarska, Dorota Kamińska, Robert Rozmus, Agnieszka WIelgosz, Marek Sadowski/Michał Milowicz

A dla niezdecydowanych polecamy niezawodny VOUCHER UPOMINKOWY! Dowolny spektakl, dowolna data i wieczór w Kamienicy z ukochaną osobą.