Aktualności

Aktualnosc l 4005289b 18bc 4250 ade9 537d1f323d07

Półkolonie teatralne dla dzieci przez całe wakacje!

Zostań Małym Aktorem! Półkolonie Teatralne dla Dzieci!

Marzysz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje kreatywnie i rozwijająco? Zapraszamy na nasze Półkolonie Teatralne! To wyjątkowa okazja, aby najmłodsi mogli zanurzyć się w świat teatru, odkryć swoje talenty, zbudować pewność siebie i nawiązać nowe przyjaźnie.

 

Jak wyglądają warsztaty?

Podczas warsztatów prowadzonych przez Adama Serowańca we współpracy z choreografką dzieci będą, zupełnie jak profesjonalni aktorzy, uczyć się roli i tworzyć prawdziwy spektakl, który wystawią potem na scenie dla rodziców i przyjaciół.

 

Kiedy?
1-7.07.2024

7-14.07.2024

12-18.08.2024

19-25.08.2024

 

Dlaczego warto?

  1. Rozwój umiejętności aktorskich: Dzieci nauczą się podstaw aktorstwa, pracy z tekstem, improwizacji oraz wyrażania emocji na scenie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych aktorów i pedagogów teatru.
  2. Kreatywność i wyobraźnia: Poprzez różnorodne ćwiczenia i warsztaty dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności artystyczne. Każdy dzień to nowe wyzwania i inspiracje.
  3. Pewność siebie: Występy na scenie i praca w grupie pomagają dzieciom zyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości. Każde dziecko ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością.
  4. Komunikacja i współpraca: Uczestnictwo w zajęciach teatralnych uczy dzieci efektywnej komunikacji oraz pracy zespołowej. To doskonała okazja, aby nauczyć się współdziałania i odpowiedzialności za wspólny projekt.
  5. Nowe przyjaźnie: Półkolonie to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa i możliwość poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Wspólne tworzenie przedstawień zacieśnia więzi i rozwija umiejętności społeczne.
  6. Aktywność fizyczna: Zajęcia teatralne to także ruch, taniec i ćwiczenia fizyczne, które sprzyjają zdrowemu rozwojowi dzieci.

Dla kogo?
Dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z teatrem, jak i dla małych aktorów z doświadczeniem.

Zapisy
Nie zwlekaj! Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do końca czerwca.

Kontakt
Aby zapisać dziecko lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 501 962 595 lub na adres e-mail: p.zochowska@teatrkamienica.pl

 

Spraw, aby te wakacje były niezapomniane! Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć magiczny świat teatru!