Aktualności

Aktualnosc l biala wstazka iv edycja inormacja plakat

Gala „Wyróżnienia Białej Wstążki”

2 grudnia w Teatrze Kamienica Fundacja Centrum Praw Kobiet i Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie Bez Barier" nagrodzi mężczyzn angażujących się w pomoc pokrzywdzonym kobietom zarówno prywatnie jak i na polu zawodowym. Nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach.

„Wstążki, są formą nagrody, pokazania, że są w naszym kraju mężczyźni, którzy nie przechodzą obojętnie obok krzywdy. Są przykładem godnym naśladowania i o tym trzeba mówić trzeba to pokazać” – wyjaśnia jeden z pomysłodawców Tomasz Pietrzak.„Świat jest męsko-damski i jako taki powinien być reprezentowany w postępowaniu terapeutycznym i pomocowym” – dodaje drugi z pomysłodawców Kazimierz Walijewski.
 
IV galę „Wyróżnienia Białej Wstążki” poprowadziła Miss Polonia 2011- Marcelina Zawadzka.Wieczór uświetnił występ Edyty Strzyckiej.
 
Sponsorem nagród tegorocznej edycji konkursu jest W.KRUK, Partnerem projektu netmorrow sp. z.o.o. (wspierając i promując komunikację w mediach społecznościowych) oraz ComPress S.A.. Patronat nad projektem objęła Komenda Główna Policji oraz Krajowa Rada Komornicza. W gronie przyjaciół „Wyróżnienia Białej Wstążki” jest m.in Teatr Kamienica.
Więcej informacji na stronie organizatora.