Spektakle

Gala Miss Warszawy 2019

Już po raz drugi, w Teatrze Kamienica odbędzie się wielka Gala Finałowa konkursu Miss Warszawy. Podczas tego przepełnionego pięknem wieczoru, na scenie zaprezentują się najpiękniejsze warszawianki. Która zdobędzie koronę i stanie do rywalizacji w półfinale Miss Polski? O tym przekonamy się już 6 maja. Uroczystość, którą poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz, uświetni występ Cleo. Zaczynamy o godz.20.00.

Opis spektaklu

Miss Warszawy jest konkursem regionalnym organizowanym w ramach Miss Polski. Z jednej strony jest zupełnie niezależnym wydarzeniem estradowym, ale równocześnie na mocy posiadanej licencji uprawnia laureatkę do udziału w półfinale Miss Polski. Pierwsza edycja Miss Warszawy odbyła się w 1995 roku i przez kolejne 10 lat, co rok wyłaniała nową najpiękniejszą mieszkankę Stolicy.

Gala Miss Warszawy to wielkie wydarzenie branży show-biznesu. Tego dnia, na czerwonym dywanie w Teatrze Kamienica zobaczyć można najwieksze gwiazdy świata telewizji, kultury i biznesu. Wydarzenie relacjonowane jest przez media o zasięgu ogólnopolskim. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio Kolor, Telewizja Superstacja oraz Plejada.pl. 

 

Twórcy

 
 

Galeria zdjęć