Ekipa Kulka

Multimedialne widowisko „EKIPA KULKA” to kontynuacja przedstawienia dla dzieci „Kulek” przez 7 lat z sukcesem granego na scenie Teatru Kamienica. W nowej teatralno-filmowej komedii dla dzieci i całej rodziny zobaczymy wciągając, zabawne perypetie włochatego Kulka - sztucznej, przemądrzałej i dowcipnej inteligencji oraz piątki jego przyjaciół, czyli Ekipy Kulka.

Opis spektaklu

Pokazane z humorem i dystansem czasy kwarantanny i pandemii - ta niezwykła i pełna energii ekipa przeżyje jako wyzwanie i przygodę, dającą poznać wartość przyjaźni a także sztuki. Wyprawa na ratunek potrzebującym będzie też ratunkiem na własne niepokoje i stresy w epidemii . Czwórka młodych, były złodziejaszek, niesamowity i bystry Kulek oraz kompletnie zwariowany i nieposłuszny pies trafią tam, gdzie nie powinni się znaleźć w tak trudnych czasach. Jak sobie poradzą? To trzeba zobaczyć w widowisku. W spektaklu aktorzy występują na żywo i multimedialnie, a wśród nich: Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Arkadiusz Janiczek, Janusz Zadura, Rafał Szałajko i wybuchowa grupa młodych : Adrianna Kućmierz, Marta Powałowska, Jan Naturski i Mateusz Kieraś. W przedstawieniu zobaczymy także multimedialnie, w roli Chińczyka (wprost z kabaretowego skeczu) Michała Wójcika z kabaretu „Ani Mru Mru”. Aktorzy na scenie, filmy , muzyka, piosenki, teledyski, projekcje mappingu, humor – to nowoczesny świat widowiska XXI wieku do jakiego zaprasza wszystkich – dzieci z rodzinami oraz szkoły „EKIPA KULKA” do Teatru Kamienica.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Twórcy

Autor:
Andrzej Kałuszko
Reżyseria:
Andrzej Kałuszko
Muzyka: Andrzej Kałuszko
 
Choregrafia i przyg. wokalne: Adrianna Kućmierz
 
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Sankowska
 
Zdjęcia filmowe: Adam Kałuszko