Spektakle

Kreska i Kropka

„Kreska i Kropka” to wierszowana, interaktywna opowieść o przyjaźni, ukazująca za pomocą barw, muzyki i elementów plastycznych dwa zupełnie różne światy.

Opis spektaklu

Pani Kreska (Katarzyna Taracińska-Badura) to nieco zamknięta w sobie dusza artystyczna, malarka i ogrodniczka, która uwielbia muzykę klasyczną oraz niezwykle ceni sobie ciszę i spokój. Pewnego dnia w jej uporządkowane i harmonijne życie wkradnie się odrobina chaosu, a to za sprawą nowej lokatorki. Pani Kropka (Marta Zgutczyńska) – szalona i roześmiana kuchareczka, która nie znosi samotności – jest zupełnym przeciwieństwem Kreski. Co wyniknie z tego spotkania? Czy Kresce i Kropce uda się znaleźć nić porozumienia?

Spektakl porusza niezwykle ważne tematy: akceptacji i wiary w siebie. Uczy jak rozwiązywać problemy pomimo przeciwności, nie poddawać się i optymistycznie patrzeć na życie. A wszystko w lekkim, komediowym tonie, dostosowanym do małego widza.

PREMIERA: 4 CZERWCA 2023

Spektakl dla dzieci w wieku 3-8 lat.
Czas trwania spektaklu: 60 min bez przerwy


Uprzejmie informujemy, że sprzedaż biletów na przedstawienia grane od poniedziałku do piątku w godzinach porannych odbywa się poprzez kontakt z Biurem Rezewacji Grupowych.
Na te spektakle nie ma podglądu widowni ani możliwości zakupu biletów online.

 


PARTNER SPEKTAKLU:

PARTNER MEDIALNY SPEKTAKLU:

Twórcy

Autor:
Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:
Katarzyna Taracińska-Badura
Tytuł oryginału: Kreska i Kropka
Opracowanie muzyczne: Anna i Krzysztof Palińscy
Scenografia: Anna Rudzińska
Charakteryzacja: Katarzyna Szkop
Multimedia: Cyprian Kamiński
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Realizacja światła: Filip Żygałło
Realizacja dzwięku i video: Kamil Druzd
 

Galeria zdjęć